Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@AndyMoor: Te oczy ruska. Z jednej strony Finowie, z drugiej NKWD, dookoła mróz nie do przeżycia. Całe życie w biedzie i ciemnocie, a na koniec śmierć w przerażeniu. Super życie #!$%@?. Nie ma to jak sowiecki sojuz.
Co prawda ten wyraz twarzy mógł być spowodowany czym innym niż strach, ale taki mi obraz mignął jak na niego spojrzałem.
  • Odpowiedz
Z jednej strony Finowie, z drugiej NKWD, dookoła mróz nie do przeżycia. Całe życie w biedzie i ciemnocie, a na koniec śmierć w przerażeniu. Super życie #!$%@?. Nie ma to jak sowiecki sojuz.


@neib1: Mój boże, jak to pięknie napisałeś. #!$%@?łbym to w ramkę i powiesił nad łóżkiem, ale nie jestem tak #!$%@? jeszcze.
  • Odpowiedz
@AndyMoor: Świetnie ze tak zlali komuchów, ale w sumie to i tak przegrali bo stracili spory kawał terytorium...

A i nie zapomnijcie że Finowie byli narodem ślepo podporządkowanym Rosji Carskiej, brali udział w tłumieniu polskich powstań...
  • Odpowiedz
@wujeklistonosza: No #!$%@? 'Słoń a sprawa Polska' xD naród uciemiężony, wszyscy przeciwko nam, Izrael #!$%@? Europy, a Polacy pomagali tłumić murzyńskie powstania na Haiti i co? Kiedy wy zrozumiecie że takie 'zachowania' jak mordy, służalczość czy pomaganie prześladowanym pojawiają się w każdym społeczeństwie i Polska(Polacy) nie jest żadnym narodem wybranym i wzorem cnót..
  • Odpowiedz
@Nekron: Znaczna? Pareset z paru tysięcy ich przeszło i to dlatego bo Francuzi kazali im zabijać jeńców w tym bardzo młodych chłopaków. A trzeba zwrócić uwagę na to, że Polacy w Legionach nie byli jakimś tam marnym motłochem wziętym z wsi.

@wujeklistonosza: Fakty przytacza się w jakimś celu. Dyskredytacji Finów? No to ja ci podałem przykład, że zjawisko 'każdy orze jak może'(w tym wypadku Finowie za pomoc w
  • Odpowiedz