Wpis z mikrobloga

@dawid1015: Tusk pojechał ruchać kase do Brukseli. Jak wiesz gdzie jest nadajnik i znasz hasło to możesz spokojnie zrobić sobie antene z puszki po piwie. Poszukaj w Google. A jak chcesz kraść neta w robocie to sobie to kup ale nie wiem czy to na serio jest takie dobre( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dawid1015: polecam stary patent z puszką po piwie dokręconą do dookólnej. Powinno pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to zależy od architektury wokół, gdzie masz ustawiony router ? Jaka odległość Cię interesuje (zasięg). Ja bym pomyślał nad jakąś baba-yagą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kierunkowa to kierunkowa, lepsza skuteczność jak wiesz gdzie chcesz celowac z sygnałem ( ͡ ͜
@dawid1015: aaaa, to mów tak od razu.

No to ja bym sobie dał spokój z takimi wzmacniaczami, bo one się bardziej sprawdzają w przypadku jakiś blokowisk gdzie trzeba się przebić z sygnałem, bo inni sąsiedzi też mają swoje WiFi.

Tutaj masz coś ciekawego, dla kierowców w sam raz. Karta + antena + kabel

Znajdziesz coś podobnego w sklepach internetowych albo na allegro, dałem poglądowo do archiwum ale takie zestawy są powszechnie
@dawid1015: ja bym się tym nie przejmował, to tak jakbyś zaczął się przejmować tym że masz za dużo koni pod maską swojej ciężąrówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nigdy nie wiesz, na jakim zadupiu wylądujesz. A i ilośc sieci (hotspotów) lub jakiś zabezpieczonych jakimś standardowym WEP-em (aircrack, #pdk) może być ograniczona.