Wpis z mikrobloga

#noopept #nootropy

Czaicie ze za noopept trafilem na dolek? Noopek skonfiskowany, hajs mi zabrali, zawiasami zagrozili i stwierdzili ze to pochodna amfetaminy. A dzisiaj juz w protokole bylo o tym, ze posiadalem przy sobie amfetamine. Sprawa w toku xD
  • 19
  • Odpowiedz
@koch4m_cie: A w ogóle, teraz sobie przypomniałem jak dwa tygodnie temu szedłem zanieść noopept kumplowi który postanowił spróbować swoich sił w tym zakresie, niefortunnie przeszedłem na czerwonym świetle (akurat droga była zupełnie pusta) wprost pod zaparkowany radiowóz. Kiedy zacząłem się tłumaczyć, że nie jestem daltonistą, tylko oszacowałem ryzyko swego czynu i uznałem że jestem gotów je podjąć, nagle zaczęło mi kapać z nosa, to szybko sięgnąłem po chusteczki, ale wyciągając je
  • Odpowiedz
  • 0
@zly_wieczor: no widzisz, musialem trafic na wyjatkowe #!$%@?. W sumie ich trzech bylo z czego dwoch naprawde przyjaznych, zartowalismy, smialismy sie (nawet jeden z dwoch powiedzial ze by nas puscil ale to bie zalezy od niego) - dwoch, bo trzeci siedzial w tajniackim bravo i badal moja substancje. Frajer #!$%@?
  • Odpowiedz
@koch4m_cie: Ja też na najmilszych nie trafiłem, tylko że z rozmowy wynikało, że ich patrol się kończy i mają kończyć pracę, więc nie chcieli się #!$%@?ć. Nic, powodzenia, napisz jeszcze jak się będą dalej ośmieszać.
  • Odpowiedz