Wpis z mikrobloga

@Kotwica: jestem tego samego zdania motyw był fajny ale wykonanie już nie bardzo...
Jak by on jeździł i zabijał szumowiny to jeszcze a tak to po prostu średni film strasznie się wlek a koniec troszkę tak na siłę
  • Odpowiedz
@Kotwica: @empeash: @D252:
Mi najbardziej z tego filmu zapadł w pamięci ten cytat:

Nocą wyłażą wszystkie zwierzęta. #!$%@?, alfonsy, pedały, transwestyci, narkomani, dilerzy. Pewnego dnia spadnie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten brud.

Zgodzę się, że nudny - ale nie zmienia to faktu, że warty uwagi :)
  • Odpowiedz
@SaperR: jak by był zrobiony w stylu Hotline miami/Dextera że nocą zabija i robi masakrę to nawet by było fajne a tak to troszkę nie przemyślał choć potencjał był.
  • Odpowiedz
@empeash: Moje ulubione które zapadły mi mocno w pamieć czy "zrobiły wrażenie" to Bronson, Władca Pierścieni (trylogia), Matrix(jedynka), Drabina Jakubowa, Mechanik, Batman Mroczny Rycerz, 8 Mila, Złoto dla zuchwałych, Tańczący z Wilkami, Candy, Róża, Dom zły, Chłopaki nie płaczą, wszystko z Lindą xD, Księżniczka Monoke xDx2, Miasto Boga, Shutter (widmo japońska wersja) ogólnie mógłbym tak długo, a mam jeszcze mnóstwo które lubie i były po prostu niezłe, ale Taxi Driver
  • Odpowiedz
@empeash: Bo lubię każdy gatunek, film ma być dobry, nie ważne od kogo, z kim, o czym i w jakim stylu jeśli jest dobry to się sam obroni,
@D252: Ogólnie jestem antyfanem anime i jego fenomenu też nie rozumie i nie chcę zrozumieć ale dla Księżniczki Monoke zawsze szacun #bojowkaksiezniczkimonoke.
  • Odpowiedz
@Kotwica: ja pamiętam jak chodziłem do podstawówki i tata mnie i brata zabrał do kina mieliśmy iść na pokemony ale nie było miejsca już to poszliśmy na to i nie żałowałem ani trochę.
  • Odpowiedz
@Kotwica: Są różne gusta i nie mam intencji prawić, które są dobre i złe. Ale żeby ogarnąć ten film, czy ogólnie większość arcydzieł światowego kina, to jednak potrzeba empatii. Bez niej nie ma szans na immersje w świat Travisa. To jest dojrzały, ciężki film - może jeszcze nie czas?
  • Odpowiedz
@empeash: Na akurat na te filmy duży wpływ miało czas i miejsce, magia wspomnień, klimat ( ͡ ͜ʖ ͡)
@sejsmita: Ja go rozumie tylko najzwyczajniej na świecie jest nudny i widziałem dojrzalsze oraz cięższe filmy które mi się podobają. Plusik za próbę dyskredytacji mojej opinii dojrzałością, o taki wykop walczyłeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotwica: Nadinterpretujesz, albo masz zaczątek schizofrenii. Jeśli to drugie, to o taki wykop walczę. Nie miałem na myśli dojrzałości jako dorosłości, tylko dorośnięcia "do czegoś". Sam sporo filmów polubiłem dopiero po kilku latach przerwy, no ale każdy lubi co innego, gusta i kawa bez cukru.
  • Odpowiedz