Wpis z mikrobloga

Miło mi że ktoś zauważył :) ot tak z nostalgii chyba wróciłem do Wykopu.... Z takich moich spostrzeżeń to widzę że teraz póki czegoś sie nie zareklamuje na mikroblogu to nie ma szans na główną ;) Jakoś się nieswojo czuje w tym nowym wykopie :p
A ja Ci powiem, że chyba miałem najwyższy ranking coś koło 50, a potem dałem sobie spokój ... Faktycznie jak masz dużo obserwujących, dodasz coś na mikroblogu to za chwilę wskakuje na główną, wystarczy popatrzeć na liderów rankingu.
@deevee: nom, ja to teraz na pewno nie mam tyle czasu na wykop co wtedy kiedy byłem wysoko w rankigu. Wtedy spędzałem na wykopie po pare godzin dziennie. Teraz to gdzieś przy weekendzie czasem zajrzę, ostatnio nawet dodałem pare znalezisk ;) Ale w sumie lepiej jest być gdzieś na dalszym miejscu w rankingu i nie martwić się o te wszystkie cyferki i plusiki, no może tylko nie obraziłbym się gdybym znów
Wiesz co ... jak byłem pomarańczowy, to w ciągu tygodnia zrobiłem się bordowy, trochę dobrych czyt. popularnych komentarzy, jeden dobry wykop i jesteś bordowy ... Z tego co obserwuję wykop to takich bardzo aktywnych osób jest może max 500 ... około pozycji 1000 robisz się bordowy, więc wcale nie jest to ciężkie.