Wpis z mikrobloga

#kzkgop #pkm #gop #katowice
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że mało kiedy mam okazję korzystać z komunikacji miejskiej, a jak korzystam to chciałbym aby ona odbywała się na jako takim poziomie.
W okresie między świętami a nowym rokiem byłem zmuszony skorzystać z komunikacji miejskiej...wiadomo po piwku czy winku się nie wsiada do auta.
Z różowym pojechaliśmy do teściowej, chcąc wrócić autobusem udaliśmy się na przystanek...ciemno, pizgało trochę i fajne śnieżek prószył.
Widzimy, że jedzie autobus (spóźniony ale to normalka, bo parę godzin wcześniej była fajna zamieć śnieżna, więc jak najbardziej zrozumiałe).
Na przednim wyświetlaczu widziałem przeciwny kierunek, więc zapytałem się kierowcy czy nie zapomniał zmienić kierunku na wyświetlaczu - fakt zapomniał, każdemu może się zdarzyć.
Wsiedliśmy do autobusu przednimi drzwiami i usiedliśmy z przodu i poprosiłem kierowcę aby w końcu zmienił ten napis na wyświetlaczu, ponieważ ludzi oczekujących na autobus sprowadza w błąd i nagle usłyszałem:
Siadaj ku**a i daj ludziom pracować...
Jako, że jestem osobą raczej spokojną i nie znoszę chamstwa i obłudy to postanowiłem napisać skargę.
Parę skarg już do PKMu i KZKGOPu napisałem i szczerze nigdy nie dostałem odpowiedzi, albo odpowiedź była ogólnikowa...tym razem dostałem konkretną odpowiedź.
Chamstwo trza tępić w zarodku...takie jest moje zdanie.
Co do motorniczych i szoferów...respekt dla nich...ja bym miał raczej problem z kierowaniem np. solarisa przegubowageo po centrum Katowic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, to tyle z moich wypicin.
Miłego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wojtasu - #kzkgop #pkm #gop #katowice 
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że mało kiedy...

źródło: comment_COsZaSaVpWESZcMf0tYw67sdiqC7Y5TW.jpg

Pobierz
  • 6
@wojtasu:
@RRybak: ja raz przez #!$%@?, który przyjechał za wcześnie spóźniłem się na egzamin na prawo jazdy, który mi anulowano. O jaki byłem #!$%@?. Teraz mają gpsy i niby to kontrolują...

No ale, skargę napisałem i mi odpisali. Napisałem też na fb i kierowcy inni przeprosili zs kolegę. Ale kasy mi nikt nie zwróci. Nie mówiąc o nerwach.
@wojtasu: Mi kiedyś zdarzyło się, że kierowca pominął jeden istotny przystanek z powodu "bo tak".
Btw. jakie informacje o kierowcy/autobusie podałeś w skardze? Wysłałeś pocztą czy mailem?