Wpis z mikrobloga

@thomasss: A co ma piernik do wiatraka ? Widzisz odbicie po korekcie ? Bo ja nie widze, nawet ścianek nie ma. Dopóki nie wyjdzie pełny anon i o ile w ogóle wyjdzie, nie ma co liczyć na dalsze wzrosty.
  • Odpowiedz
@Waldozaur12: wzrosty opierają się na pewnych faktach. Sama informacja, że anon niedługo wejdzie w faze testów spowodowała wzrost z 300 sat. do 3000 sat. Wiadomo, że cena nie będzie rosnąć w nieskończoność bez kolejnego kroku, którym jest faza beta testów.
  • Odpowiedz
Widać, że w przeciwieństwie to pompy sprzed pół roku, gdzie w ciągu jednego dnia doszło do 2 tys sat i spadło do 1000, tym razem jest inaczej. Kurs pnie się łagodnie do góry cały czas pokonując kolejne bariery. Na razie końca nie widać, a volumen jest naprawdę ciekawy - 3 miejsce na bittrexie, a możliwe że zaraz będzie drugie. Jeśli faktycznie tego anona wydadzą (pól roku temu to była wielka ściema) to
  • Odpowiedz
@bamaz: pół roku temu to nie była ściema, tylko musieli ogarnąć cały system bo był atak na coina i cały misterny plan poszedł w #!$%@?. Gdyby mieli zamiar zrobić ludzi w ciula to by już dawno wydali fake newsa. Wszystko zmierza w dobrą strone i może zobaczymy w ciągu tygodnia ponad 10k.
@cienki7 żyjesz? Tyle kiedyś mówiłeś w tym wątku :p
  • Odpowiedz
@thomasss: Trudno jest oceniać to co było pół roku temu, podobno mieli anona, a jedna poprawka spowodowała że wszystko musieli zacząć od początku... Wydanie fake newsa wcześniej mogło nie mieć sensu, ludzie wciąż pamiętali. Teraz na pewno 70% inwestorów to nowi ludzie, którzy niekoniecznie czytali 250 stron na bitcointalk. Ale nie chcę pisać teorii spiskowych, ba, mam nadzieję i wierzę, że deweloperzy faktycznie są uczciwi.
  • Odpowiedz
@bamaz: widziałeś chociażby portfel NAV? Zrobili tam tyle pierdół i szczegółów jakich nie widziałem w żadnym innym wallecie. Gdyby to był scam to by naprawde nie bawili się w takie rzeczy. Zresztą dev wydaje się być naprawde godny zaufania.
  • Odpowiedz
@thomasss: Przyznam, że śledziłem wątek i widziałem że co jakiś czas wydawali kolejne wersje portfela ale ich nie sprawdzałem u siebie. Bardzo dobrze więc, faktycznie wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że anon zostanie wydany. Cały czas trzymałem moje navy i widzę, że cierpliwość popłaca.
  • Odpowiedz