Wpis z mikrobloga

@bazylo: Suplementy to dla mnie ostateczność i wolałbym najpierw spróbować innych sposobów(np zmiany diety). Zmiana trybu życia na siedzący jest niemożliwa, bo ja w zasadzie tylko siedze i żrę, jak ten rurkowiec na dnie oceanu, a przemiana materii i wielkość pochłanianych posiłków to jak u budowlańca po powrocie z pracy.
@Asparte: kolega mojego niebieskiego, chudy jak szczypior, na fast foodach schudł :P
Nie wiem, próbowałaś więcej węglowodanów w diecie? Jakiś ryż, kasza, strączki, owoce?

Siedzący tryb życia to kolejny poroniony pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avejoe: @matra: Kurczak z ryżem we wszelakich odmianach praktycznie co drugi dzień. Co do fast foodów, to właśnie będe z nich rezygnował, tylko na rzecz czego? Co do kaszy, owoców i strączkowych to sie zainteresuję :)
@Asparte: o #niebieskipasek, a ja do Ciebie jak do baby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kurczak to najpodlejsze mięso, wybierz coś normalnego, a nie bojlery ;_; No chyba, że masz dostęp do domowego mięsa, nieważne.. Jak chcesz zdrowo, to tak jak pisałam - więcej węgli, ale zdrowych, a nie jakieś zapychacze [zakładam, że chcesz zdrowo przytyć :P ], no to masz każdego rodzaju kasze i strączki, warzywa
@Asparte: ja za wiele nie pomogę, bo ja jestem antywęglowodanowa [przynajmniej jeśli mowa o takich węglach, jakimi się zapychają ludzie przeciętnie], ale ogólnie węgle są tuczące, więc te dobre, wartościowe, w dobrze zbilansowanym posiłku powinny być spoko. Jak sobie jeszcze do tego tłuszczu dodasz to już w ogóle [;
@Asparte: jestes ektomorfikiek, poczytaj o tym. Ogolnie to masz przerabane bo to jest najgorszy tyb budowy ciala, zeby przybrac na masie Fastfoodami nie obrzeraj sie. Od czasu do czasu mozna ale nie niech to nie bedzie podstawa twojej diety. Cwiczysz cos w ogole? Ile wazysz i jaki masz zwrost? Obliczales swoje dzienne zapotrzebowanie na kalorie?
Musisz zaprzyjaznic sie z kurczakiem, ryzem oraz warzywami na patelnie i jesc takie rzeczy 2-3 razy