Wpis z mikrobloga

Dhgate...a więc kupiłem u nich na próbę no i bo kupon był (#cebula modzno) powerbank o pojemności 12k który oczywiście tej pojemności nie miał, luz,napisze do supportu oddadzą mi te moje 2dolany i tyle, a tu taki wał...

Czekałem na rozwiązanie dispute miesiąc, w międzyczasie sprzedawca proponował ze odd mia mi te moje dolany, ale mam odesłać pb na swój koszt do Chin (super pomysł #!$%@? xD)oczywiście nie zgodziłem się i przekazałem sprawę do supportu.

Po opisaniu sprawy czekałem, a dziś patrze, że dispute odrzucony,dlaczego?Ano z powodu takiego iż ping pong wysłał im ten obrazek.

#dhgate #dhgatecwel
Rain_ - Dhgate...a więc kupiłem u nich na próbę no i bo kupon był (#cebula modzno) po...

źródło: comment_GmNoIpPVA9BGHInzN7BjK3ljrnHSBGoD.jpg

Pobierz
  • 9
@Rain_: Pewnie mam ten sam powerbank co ty, i nawet się nie fatygowałem tam pisać. Dolara można przeboleć, zwłaszcza, że kupiłem tam też inny powerbank za podobną cenę i daje radę podładować tak z półtorej raza.
@Rain_: Mi tam jak koszuli nie wysłał i pendrive okazał się mieć 8, a nie 256gb ( ͡° ͜ʖ ͡°), to dostałem refunda, więc tragedii nie ma. No ale w sytuacjach z power bankami to tak właśnie to wygląda.