Wpis z mikrobloga

@Xatal: juz cheatuja? Ja odpuszczam sobie granie do czasu aż zrobią normalny loot i poprawia spadki Energy. Żeby jeść co 10min to jest przegięcie.
  • Odpowiedz
@wzr1one: no wiesz, wczoraj bylo tak sobie. Czekam na kolejne łaty. Gra ma bardzo duzy potencjal. Wczoraj gdyby nie to, ze samochod mi wylecial w powietrze po zderzeniu ze strzala i wycrashowalo mi gre, to pewnie bym pogral dluzej ;)

1. Fajnie by bylo miec kolejne EU serwery, zeby nei czekac w kolejkach po godzine itp.
2. Loot musi byc zwiekszony no i nie mowie tu o military loocie, ale o czyms takim jak np spawnowanie sie lomow, scrap metalu itp. Zeby moc zaczac budowac baze itd.
3. Na pewno musza fixnac drzwi metalowe, bo w tej chwili nie dzialaja, a drewniane sa na strzala.
4. TROSZKE mogliby durability
  • Odpowiedz
@000loki: Hahha, strzały póki co wysadzają samochód xD Nie moge nic metalu znaleźć xD

A co do głodu - polecam pułapki na króliki ! ;D 4-5 obok jakiegoś grila i jest bomba... :D

PVP czy PVE grasz?
  • Odpowiedz
@wzr1one: PvP. Mowisz, ze kroliki lapia? To w sumie spoko by bylo. Mogliby tez dac sie zespawnowac wiekszej ilosci jelonkow ;) No w tej chwili to jest gonitwa za jezynami niestety. Z metalem to slabo, ale ponoc bicie lomem o samochody daje metal. Problem tylko taki, ze zeby znalezc lom to ja wczoraj latalem caly dzien i nic, a jak juz znajdziesz to i tak sie #!$%@? po 15 uderzeniach
  • Odpowiedz
@wzr1one: wydaje mi sie, ze wszystkie problemy z lootem wynikaja z tego, ze oni to testowali w pare osob. Teraz wpuszczaja na serwer 200 osob i jest problem, bo kazdy lata i zbiera.

No i do tego czesto na streamach bylo widac, jak sobie wpisuja komendy do spawnowania itemkow w inv ;)
  • Odpowiedz
@wzr1one: o #!$%@?, to dobry news. Tak czy siak dropy energy sa zbyt duze, ale to moze ulatwic troche gre. Zaraz sobie sprawdze przepis na to gowno. Jak to ustawiasz? kolo siebei jakos?
  • Odpowiedz
@000loki: Tam masz też mapke z koordynacjami, przy okazji, jak wpiszesz /loc to znasz swoje położenie :D a /suicide zabija Cie, gdy padniesz i szukasz swojego miejsca - polecam :D

tylko musisz pamiętać współrzędne pierwszego miejsca, gdzie chcesz dotrzeć :D
  • Odpowiedz
@wzr1one: nie, ja ostatnio spedzalem czas na szukaniu lootu, potem szukaniu kumpli, a potem zbieraniu jagod. Moze mi te kroliki wydluza zycie. Jednak tak czy siak, brak metalu + zepsute metalowe drzwi calkowicie poki co wyklucza sensowne granie. Plan jest taki, zeby postawic jakas fajna baze, sleeping bagi i latac na wyprawy. Cos jak rust ;)
  • Odpowiedz