Wpis z mikrobloga

Ludzie zawsze się zastanawiali, który ból jest gorszy:poród,czy kop w jaja?
Ciężko odpowiedzieć na to pytanie,ale kobieta w 2 lata po porodzie potrafi znowu powiedzieć do swojego partnera:"Jak cudownie byłoby móc mieć drugie dziecko...",a nie znam faceta, który po kilku latach od takiego zajścia powiedziałby:"Fajnie byłoby znów dostać kopa w jaja".
#pstoprawda #logikarozowychpaskow #gownoburza #takaprawda
  • 13
  • Odpowiedz
@Klejnot_nilu: Proszę cię, dziś krzyż łaciński jednoznacznie jest kojarzony z chrześcijaństwem, jak swastyka z III rzeszą (trochę niesmaczne porównanie, ale najlepsze), nie wspominając o tym, że faktycznie, Kościół Katolicki nie monopolu na niego, bo stosowany jest też przez wszelkie odłamy protestanckie, tak więc przekreślony krzyż jednoznacznie też wskazuje nieprzyjazne nastawienie wobec tej Religii.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Nie obchodzą mnie skojarzenia katotalibów. Mamy wolność słowa, wyznań i przekonań. Tak jak ty masz naturalne prawo do wyznawania jakiejkolwiek religii, tak ja mam prawo uważać, że religie są niepotrzebne i przynoszą więcej zła niż dobra.
Proszę Cię tylko o jedną rzecz, nie utożsamiaj mnie z ateistami, bo nie należę do ich grona. Ateiści mają neutralny stosunek do religii. Ja jestem antyteistą. Dobrej nocy.
  • Odpowiedz
@Klejnot_nilu:

masz naturalne prawo do wyznawania jakiejkolwiek religii

Ja jestem antyteistą.


Super logika XD

Nie obchodzą mnie skojarzenia katotalibów.


To określenie jednoznacznie świadczy o poziomie danej osoby, nie mamy o czym rozmawiać. Idź dalej wojować w swojej piwnicy.
  • Odpowiedz
@CegielniaPL: Gdyby nie byłoby religii ta rozmowa nie miałaby miejsca, bo nie miałbyś do czego się #!$%@?ć. Zresztą otwórz oczy i zobacz ile było i jest wojen na tle religijnym. Religia szerzy nienawiść.
Prawdziwy katolik przeszedłby obok tego awatara obojętnie, "nadstawiłby drugi policzek", katotalib zaczyna kręcić gównoburze, wpadając w moje sidła- nędzną prowokację, dostarczając mi kupy śmiechu na dobry sen.
  • Odpowiedz
@Klejnot_nilu: Religia jest rzeczą naturalną, to raz. Dwa: Religie są różne, a ja wypowiadam się tylko za swoją. Trzy: Religia chrześcijańska jak żadna inna ma za zadanie szerzyć miłość każdego rodzaju: bratnią, małżeńską, matczyną, charytatywną itp. (Już wiem czego byś się uczępił: Średniowiecza. O chrześcijaństwie w średniowieczu można powiedzieć krótko: Tak to jest, jak nie umie się czytać ze zrozumieniem i stosuje wiaret do celów politycznych). Cztery: Temat drugiego policzka był
  • Odpowiedz