Wpis z mikrobloga

@Niedowiarek: Siedzę już trochę czasu na NeoGafie i widziałem tylko dyskusję na tematt tego artykułu i opinie są różne. Natomiast nie zauważyłem żeby rozdawali bany za samo używanie zwrotu. Prędzej jestem w stanie uwierzyć, że ktoś wyłapał bana wpadając do tematu konsolowego i #!$%@?ć pcmaster... jak mantrę i dostał banhammerem za robienie off-topu.
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: Prędzej ban za tworzenie kolejnego niepotrzebnego tematu lub obrażanie posiadaczy konsol zwrotem console pleb. Bardziej stawiam na to pierwsze.
edit: Nawet jeśli banują za zwrot pcmasterrace to jestem im przychylny, bo to forum dla wszystkich graczy i takie słowo może być dla innych krzywdzące.
  • Odpowiedz
Ludzie są zbyt przewrażliwieni.


@Niedowiarek: Tak właśnie społeczność pcmasterrace zakorzeniła takie a nie inne skojarzenia, że pozostali reagują na to alergicznie. Nie ukrywajmy, że ta nazwa jest głównie używana jako kontrast do console peasants i na takim wykopie i ogólnie w Polsce nie ma to takiego negatywnego wydźwięku, jak na zachodzie. Tam jest o wiele więcej graczy konsolowych. Poza tym nie ma znaczenia czy użył zwrotu w kontekście samego siebie.
  • Odpowiedz