Wpis z mikrobloga

Herold Goulon (27 l.), jeszcze do niedawna gwiazdor Zawiszy Bydgoszcz, ma drugie, mroczne oblicze. To fizyczna i psychiczna przemoc wobec kobiet. Jego była partnerka, Daria z Poznania, oskarża Francuza o znęcanie się. – Nazywał mnie k., dziwką, szmatą, głupią białą Polką – opowiada „Super Expressowi”. Goulon był już w przeszłości skazany za bicie i podtapianie poprzedniej dziewczyny. Daria O. (29 l.) prosi, aby nie podawać jej pełnych danych. Twierdzi, że przez kilka miesięcy była partnerką Goulona. – Poznaliśmy się w poznańskim klubie „Pacha”. Na początku był miły i kochany, nic nie wskazywało, że może się zmienić. Kiedy pierwszy raz zaprosił mnie do Bydgoszczy, gościł tam również Bernardo Vasconcelos, jego kolega z Zawiszy. Była z nimi Polka, której rozkazywali. Zapytałam ją, dlaczego godzi się na takie traktowanie. Herold wściekł się, że z nią rozmawiam. Stwierdził, że rozumie po polsku i że ich obrażam. „Jesteś dziwką. Polską k.. Zerem. Śmieciem. Ja jestem kimś, a ty nikim” – tak się wtedy do mnie odezwał – relacjonuje Daria. – Chwilę potem powiedział, żebym się wynosiła. Nie chciałam, było późno. Położyłam się i stwierdziłam, że mogę wyjść rano. Złapał mnie za ubrania i wypchnął za drzwi. Nie odzywał się dwa tygodnie. Pasowało mi to. Potem przysłał SMS-a, że przeprasza i chce się spotkać. Opowiedział o trudnym dzieciństwie, jak ojciec bił jego i matkę. Pokazywał ślady na ciele. Narzekał, że w Zawiszy mu źle. Że prezes i trener, ten Rumak, się na niego uwzięli. Mówił, że Rumakowi to w pysk chce dać, tak go nie znosi. Uspokajałam go. Bo był znów taki kochany – kontynuuje Daria.

#pilkanozna #ekstraklasa #polkikuhwy
  • 7
@przemko89: Na Twitterze wypowiadali się na ten temat między innymi młody Osuch i Dawid Kownacki – według ich relacji laska ma dość mocno zrytą banię.