Wpis z mikrobloga

Mireczki, czas na obiecane #rozdajo #konkurs #zadarmo

Ponieważ jesteście super i obserwujących mój tag #mzcars jest już więcej niż w #motoryzacja i #samochody dzisiaj wygrywa nie jedna osoba, ale trzy. Do zgarnięcia za trzy najlepsze odpowiedzi są gadżety Audi:
3. notatnik + długopis
2. notatnik + długopis + smycz
1. notatnik + długopis + smycz + pendrive 8 GB

Ponieważ nagrody są związane z #audi, to i sama treść konkursu będzie dotyczyć jednego z modeli.
Około półtora tygodnia temu testowałem nowe Audi TT. Mogliście o tym przeczytać na mirko. Jak zawsze w przypadku takich samochodów zmierzyliśmy jego przyspieszenie 0-100 km/h.

Waszym zadaniem jest zgadnąć z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku jaki wynik (przyspieszenia) osiągnął nasz egzemplarz TT. Na odpowiedzi czekam w komentarzach. Zwyciężą osoby, które trafią poprawny wynik, lub będą najbliżej właściwiej odpowiedzi. Przy ostatnich rozdawankach jeden z mireczków trafił z dokładnością do setnej sekundy, więc da się nawet tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby trochę ułatwić Wam zadanie, poniżej najważniejsze informacje dotyczące tamtego egzemplarza:
- silnik 2,0 TFSI o mocy 230 KM
- skrzynia S-Tronic
- napęd quattro
- katalogowe przyspieszenie do 100 km/h wynosi w tej konfiguracji 5,3 s
- opony testowanego egzemplarza: zimowe 225/50 R17
- asfalt lekko wilgotny
- jedna osoba na pokładzie
- 3/4 paliwa w baku
- pomiar wykonany z procedurą startu

To chyba wszystko, co powinniście wiedzieć. Zwycięzcę wskażę jutro (sobota) po godzinie 19. Nagrody wyślę na początku nadchodzącego tygodnia.

_______________

Jeśli jesteście zainteresowani kolejnymi rozdawankami związanymi z motoryzacją, zapraszam pod tag #autokultrozdaje Więcej o samochodach, pracy dziennikarza motoryzacyjnego od zaplecza oraz o fotografii samochodowej dowiecie się dodając do obserwowanych mój tag #mzcars lub po prostu mnie.
Dziekan5 - Mireczki, czas na obiecane #rozdajo #konkurs #zadarmo

Ponieważ jesteści...

źródło: comment_x85XZwUwNGpbXZUMfZ7I31HiatrjrHC4.jpg

Pobierz
  • 190
@kodekscywilny: To specjalnie dla Ciebie tl;dr: Waszym zadaniem jest zgadnąć z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku jaki wynik (przyspieszenia) osiągnął nasz egzemplarz TT. Do wygrania gadżety Audi. :)