Wpis z mikrobloga

Cześć, lurkuję Mirko od jakiegoś już czasu, ale nigdy nie pomyślałam, że przyda się tu kiedykolwiek napisać. Mam nadzieję, że pomimo zieleni ktoś mi pomoże.

Muszę znaleźć osobę / firmę, która zaprojektuje (i ewentualnie w późniejszej fazie wykona) mocowanie do kamery zewnętrznej, przypinanej przez USB do urządzenia zbliżonego budową do nawigacji GPS. Projekt powinien umożliwiać obracanie kamerki, jakiś mechanizm blokujący w jednej pozycji, a równocześnie konieczna jest minimalizacja drgań (urządzenie wykorzystywane w samochodzie).

Nie szukam konkretnego chętnego, tylko wskazówki, kogo szukać - po prostu nie wiem za bardzo nawet, co wrzucić w google ;) Jak się nazywa profesjonalista, który się zajmuje takimi projektami? Potrzebuję jedynie punktu zaczepienia, żeby móc zacząć poszukiwania konkretnej osoby lub firmy.

Dzięki z góry!

#technologia #design #elektronika
  • 11
@FlameRunner: w tej chwili potrzebuję wyłącznie osoby, która zechce wykonać projekt i nawiązać współpracę. Urządzenie dopiero będzie wchodziło na rynek, więc ilość zależy od późniejszego zainteresowania klientów. Materiał - jeszcze pewnie do ustalenia.