Wpis z mikrobloga

Ja penisa nie mam, ale może da się tak powiększyć cycki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pytanie do speców. Zamierzam moje dziecko nieco apgrejdować, z racji, że stuknęło mu już 3 lata.
Jakieś sugestie? Głownie chodzi o grafikę. W końcu GTA nadchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)

Procesor: Intel Core i7 2600K 3.4GHz
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti
Płytka: ASRock Z68 Extreme 4
RAM: G.Skill RipJaws 2*4GB

#pcmasterrace #stanowiskogracza
qbsce89 - Ja penisa nie mam, ale może da się tak powiększyć cycki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pyt...

źródło: comment_9bUwqKkzb0s3M0XloEWBllJpn7qd2GwQ.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@qbsce89: 3 lata? Wow, to ja sprzęt kupowałam 2 lata temu dokładnie i mam sporo słabszy... ale w sumie u mnie to budżetowo, z 600zł mnie kosztowało nie licząc karty.
Właśnie, jak to masz podłączone? Moja R9 270X bez przejściówki nie obsługuje 2 monitorów. Zawiodłam się na AMD wtedy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@sweerLUCier: Ogółem 2 monitory to rzadkość. Ilekroć ktoś wchodzi do pokoju słyszę

A
  • Odpowiedz
@Misaki: Zgadzam się to jest mega wygodne, ostatnio dodałem kolejny i jeszcze się przyzwyczajam. Widzę już jeden plus trzeba kręcić głową a to już jakieś ćwiczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sweerLUCier: Ja ogółem się "odnerdzam". Prawie 14 lat spędzone przed CRT z wadą wzroku bez okularów (niedługo zamierzam do okulisty się zapisać, już się boję...), a ogółem 6 lat nerdzenia... Czas zmienić coś w swoim życiu :P

No i nie wspominam o tym że w #pracbaza którą niedługo zaczynam też będę przed monitorami siedziała.
  • Odpowiedz
@Misaki: Hahah u mnie dokładnie to samo. Ciągle padały hasła o centrum dowodzenia i satelitach, które potajemnie kontroluję na tych monitorach.
Jeden mniejszy monitor wpięty w płytę główną przez VGA, plus TV przez HDMI. A drugi mniejszy przez DVI do grafiki. I wszystko jakoś działa bez zarzutu.

@sweerLUCier: wiele osób uważa, że wiele monitorów to jedynie głupie 'widzimisię', ale oni po prostu nie znają tego uczucia i wygody :)
  • Odpowiedz
@Misaki:

mamusię oszukasz ale życia nie oszukasz( ͡° ͜ʖ ͡°)


Słyszałem że tam gdzieś jest inny świat, jutro nawet #wykopiwowarszawa zaliczam aby się przekonać czy warto ;)

Też sobie zniszczyłem wzrok przez CRT, okulary nie są takie złe wizualnie +IQ no chyba że lans w Ray-Ban-ach planujesz ;)

@qbsce89: @Misaki: Cóż my wiemy co jest lepsze 2>1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qbsce89: A no fakt, intel i integra. Kurczę, teraz Ci zazdroszczę... ale nie mam powodu wymieniać sprzętu. Staruteńki Phenom z włączonym CnQ daje sobie radę znakomicie (a kosztował 400zł, wcześniej Athlon 64), planuję tylko kupić dysku tak z 3TB bo 1TB już zapchane. Szkoda tylko że tak zdrożały ( ͡° ʖ̯ ͡°)

U mnie główny jest po DVI a dodatkowy jest po HDMI + przejściówka DVI -
M.....i - @qbsce89: A no fakt, intel i integra. Kurczę, teraz Ci zazdroszczę... ale n...

źródło: comment_JsIDMhKiRNU6bfBLzvE9cUYuqQtYvzof.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Misaki:

Prawie 14 lat spędzone przed CRT

była moja osiemnastka niedawno


Wcześnie zaczęłaś się "nerdzić" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą racja zależy od towarzystwa, u mnie zdziwienie w drugą stronę.

Jak możesz pracować na jednym monitorze?
  • Odpowiedz
@Misaki: Zakup dysku też planuję, ale raczej SSD. Aktualnie mam 2TB HDD i system na 128GB SSD, ale ten systemowy całe życie zapchany i już nie mam cierpliwości do kontrolowania gdzie co instaluję. Co do cen to pamiętam, że za ten komplet, włącznie z dwoma monitorami, 3 lata temu zapłaciłam prawie 5,5k. Matka prawie płakała, bo przecież remont mieszkania można za takie pieniądze zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@sweerLUCier: Na jednym jeszcze ujdzie, o ile jest to 1080p. Nie wyobrażam sobie siedzenia na jakimś 1366x768 za 200zł :|

@qbsce89: Łohoho, paani. To mój cały komputer w sumie kosztował 1800zł, ale sporo rzeczy mi zostało z wcześniejszych lat - np. obudowa. Mam obudowę z lat 90 bo nie ma żadnej fajnej obudowy białej, a ja chcę białą i koniec (#rozowegopaska nie przegadasz :D). Ostatnio NZXT widziałam fajną białą jakąś
M.....i - @sweerLUCier: Na jednym jeszcze ujdzie, o ile jest to 1080p. Nie wyobrażam ...

źródło: comment_KDQBCRqKTVM1mICudZOX0Ob83wc0dDyt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sweerLUCier: Zapowiada się ciekawie, więc i cena też będzie 'ciekawa'.

@Misaki: Widzę, że nie tylko ja kataloguję dyski nazwami, żeby było przejrzyście i czytelnie :)
Ja jakoś do obudowy nie przywiązywałam nigdy uwagi, miała być czarna i tyle. Ostatnio dopiero zaczęłam się zastanawiać nad zrobieniem z 'moim dzieckiem' czegoś fajnego. Nie wiem tylko, czy jest sens, bo z biegiem czasu coraz mniej czasu na gierki i życie nołlajfa ( ͡
  • Odpowiedz
@Misaki: Do siedzenia i przeglądania neta 1080p pewnie wystarczy.
W sumie ciekawe wymaganie z białą budą, to już nie wiem czy nie łatwiej będzie jakąś przemalować. Niemniej za mniej niż 300 może być trudno kupić coś naprawdę solidnego z filtrami, wyciszeniem, miejscem na przewody itd. wiesz jak jest ;)

@qbsce89: Ja w sumie rok temu kupiłem Anno 2070 i nieopatrznie podczas instalacji dostałem link do anno on-line. Duży błąd było
  • Odpowiedz
@qbsce89: Skądś to znam :D
Dzisiaj się zastanawiam po co mi R9 270X, mogłam GTX750 od Zotaca kupić. Ale jak już działa to niech działa. Nie ruszam bo zazwyczaj mam takiego pecha że coś działa, zaczynam kombinować i się psuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@sweerLUCier: Ale po co mi jakieś filtry? U mnie non-stop otwarty bok, kable wysypują się z obudowy. Raz na rok odkurzaczem przejadę
  • Odpowiedz