Wpis z mikrobloga

Kto patrzy na paznokcie w grze której głównym celem jest rozjeżdżanie ludzi?

Tylko #podludzie z #pcmasterrace których jedynym argumentem jest spuszczanie się nad paznokciami w #gtav ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo argument-inwalida, że GTA:O ma 30 osób gdy current geny mają po 32 :>

http://www.wykop.pl/wpis/10975968/czas-na-male-podsumowanie-premiera-gta-v-na-pc-24-/


Zakładam nowy tag #pcdelayedrace


#takaprawda #oswiadczenie
  • 22
@xDawidMx: naprawdę uważasz, że tylko 1% ludzi na wypoku posiada PC za mniej niż 1000 zł? Bo taki spełnia wymagania minimalne tej gry... Nowy sprzęt za 1500k będzie jakoś pośrednio, czyli grafika na poziomie zapewne wyższym niż na PS4. Już pomijam fakt, że jak ktoś zainwestował w PC 3 lata temu około 3000 zł to się łapie w zalecane...
@xDawidMx: Sugerowanie, że jaramy się paznokciami. Chciałem podkreślić nad jakimi szczegółami popracował Rockstar. Co do ilości osób w sesji to wymieniłem je tylko dla tego, bo nie było wiadomo ile jedna sesja będzie w stanie pomieścić ludzi. Nigdzie nie obraziłem żadnej z konsol, więc tym bardziej nie wiem czemu szkalujesz PC ( ͡° ͜ʖ ͡°) Serio Dawid miałem cie za spoko kolesia za hejt na namo, ale
@Helio3: A podniecanie się grą która ma rok (przypominam że PC nigdy nie dostało RDRa a LA Noire po petycji) jest dla mnie niezrozumiałe. Inaczej gdyby chodziło o grę która wychodzi RÓWNOLEGLE na konsole i PC.