Wpis z mikrobloga

Czesc mirki i mirabelki oraz @naprawalaptopow mam taki maly problem, mianowicie w 1 lapku z dnia na dzien padla mi bateria ktora normalnie trzymala kolo 2-3 godz, jest to HP PAVILION G6, dodam ze laptop sie sporo nagrzewa, i pytanie jest nastepujące myslicie ze to od tego? opłaca sie wymienic baterie i wentylator? a 2 pyt, na drugim lapku mam viste i mialem wylaczonego firewalla, i powpadały mi tam jakieś trojany, tzn, w procesach dziwne rzeczy(podmienione pliki w autostarcie ktorych wczesniej nie bylo i nie da sie ich wyrzucic z autostartu bo ich tam nie ma, search indexer ktorego nie da sie wylaczyc w zaden spob, a zrzera 1/5 procka,toolrbale jakies, typy bailon,i jeszcze kilka innych rzeczy przez co uzycie procka 100% i wiem ze tego nie było już kiedyś miałem podobnie i usuwalem to ręcznie tzn, kazdy z osobna ale czy jest jakis moze antywirus najlepiej online ktory mi to sprawdzi? najczesciej pomagalo cclenarem, ale teraz sie nie da .#naprawalaptopow #laptop #pytanie #komputery #windows #pomocy #kiciochpyta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 2