Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu ktoś ostatnio tam rage'ował na #heroesofthestorm w tagu #dota2 - całkowicie inna gra, nawet nie stara się być podobna do Doty 2 i dobrze, jest sobie inna, dużo bardziej casualowa i fajnie się gra po cięzkim dniu pracy :)

Pewnie nie pogram w nią tyle co w d2 bo widze potencjał na szybkie znudzenie się, ale miła odmiana :)
  • 7
@Zorak: nie wiem czy można w ogóle to porównywać, po pierwsze to naprawdę inne w HOTS bardziej mi przypomina stare dobre bettlegroundy z wow-a niż dotę (wiem że obie to są gry typu MOBA ale różnice są bardzo duże) po drugie są tyo gry na całkowicie innym etapie rozwoju . No ale jeśli już koniecznie jakos trzeba by porównać no to na chwilę obecną d2 jest zdecydowanie grą, nie ten poziom.
@duskhorizon: to wiem, ale.jesli chodzi o e-sport i hardcorowe turnieje to dota2 jest lepsza. Hots nawet nie probuje tutaj duzo zmienic. Beka tylko z goscia co twierdzil ze to lepsze jest.

Faktycznie czasem po #!$%@? dniu w pracy nie mam glowy ba doto a takiego hots mozna zagrac.
Tylko te kupowanie postaci...