Wpis z mikrobloga

@FireDash: I ja również do podziękowań się dołączam! Rozumiem, że jednej osobie może coś wypaść, ale prawie wszystkim?! Partia powinna być grana w 2, bo ja tę drużynę założyłam z drugiego konta na którym nie miałam żadnej partii (skład + rezerwa był) i z konieczności kupiłam czołg tuż przed rozpoczęciem bitwy. full stock, zero jakiegokolwiek wyposażenia, zero kasy nawet na naboje. A wczoraj wieczorem ekipa deklarowała, że oczywiście będzie! I się
@konradzicho: Czemu nie ma przypominajki? Niewystarczającą jest codzienny spam z zapisami na turniej, potem spam by dołączyć do treningu i przypomnienia na czacie, że turniej jest danego dnia? Może podaj adres - listy będę słać!
@as2o3: czekaj czekaj, czy Ty przypadkiem nie zaginęłaś w akcji na cholera wie jak długo i nagle sobie przypomniałaś że klan istnieje? Bo może ja coś źle zinterpretowałem. Nie wchodziłem do gry, więc nie widziałem infa, pamiętałem na weekendzie, gdyby na mirku się cokolwiek przewinęło na ten temat na pewno bym był. Następnym razem po prostu przezornie się nie zapiszę, życzę powodzenia w kompletowaniu składu z takim nastawieniem.
@konradzicho: Co Ty to za brednie wypisujesz?! Ja zaginęłam na niewiadomo jak długo i przypomniałam sobie, że klan istnieje? Jesteś idiotą czy tylko udajesz?! Jestem w WOT-cie CODZIENNIE i to bez wyjątku. Codziennie gram twierdze, plutony i tkwię na komunikatorze. Co jeszcze mam robić?! Na mirko pisać info? Klan jest od pisania takich wiadomości i tam one się pojawiały. CODZIENNIE! Z jakim nastawieniem? Proszę ludzi by byli, kiedy się zapisują. Tyle.
@as2o3: niepotrzebnie sie agitujesz. na wykopie ten nick zauwazylem dopiero ostatnio. Nie mowie, że nie #!$%@?, że zapomnialem, ale skoro pojawiaja sie tutaj takie buble jak jakieś #!$%@? masterki robione na rakach to ktoś mógł przypomnieć o meczu.
@konradzicho: Nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka? Na mirko mogłoby mnie nie być wcale i w niczym nie powinno to przeszkadzać. Miałeś prawo zapomnieć, ale sugestia, że nikt nie przypomniał, albo zarzucenie mi, że hmmm... dostałam jakiegoś nagłego olśnienia i przypomniałam sobie o klanie, to delikatnie mówiąc ignorancja z Twojej strony.
Na mirko mogę co najwyżej prosić o to, żeby ktoś nas wsparł jeśli brakuje klanowiczów do składu, ale od