Wpis z mikrobloga

Górnicy zablokowali wjazd do katowic dla pociągów od strony czestochowy jak i od strony Gliwic, ja #!$%@? co im zrobili ludzie, którzy spieszą się na uczelnie lub do pracy. Gdzie to w dupie rozum?
#katowice #gornicy #strajk
  • 47
  • Odpowiedz
@FriQ: Nie, nie mają prawa terroryzować postronnych, gówno obchodzi ludzi śpieszących się wszędzie co się nie podoba górnikom

Poza tym ludzie myślący po zapoznaniu się z problemem stawają się zwykle przeciwnikami tych krzykaczy, więc chyba nie o to chodzi naszej elicie z kilofami :>
  • Odpowiedz
@FriQ: no właśnie coś to nie działa, bo czytam że to spontaniczna akcja, a nie zgłoszony protest :/
swoją drogą jakie są prawne przeciwwskazania, aby jakiś protest się nie odbył? orientuje się ktoś?
  • Odpowiedz
@kamikadz: przepisu nie zacytuję, ale nie wydają pozwolenia jeżeli jest to jakiekolwiek zagrożenie czy większe utrudnienie itd. Wtedy sugerują zmianę formy i/lub protestu. Chyba, że mają Cie w dupie to powiedzą po prostu, ze nie i juz.
  • Odpowiedz
@kabarto: Z terrorystami się, #!$%@?, nie negocjuje. Ja #!$%@?ę, 50 tysięcy ludzi będzie dyktowało warunki 40-milionowemu krajowi...
Do dziennikarzyn z ogólnopolskich szmatławców: to, że jakiś górnik strajkuje nie znaczy, że cały Śląsk strajkuje razem z nim.
Mam czterech górników w rodzinie (dwóch z ROW), ale głęboko w dupie mam los pracowników nierentownych zakładów. Gdy firma, w której pracowałem, upadała, nikt nie szedł mi na pomoc i nie płakałem z tego powodu
  • Odpowiedz
@bzooora: Kopacz, prawdziwa żelazna dama zapewne zgodzi się na wszystko i z płaczem ucieknie do domu chronić swoje dzieci jak prawdziwa matka. Podpisze wszystko co jej dają... taką mamy premier.
  • Odpowiedz
Gdy upadał przemysł tekstylny w Łodzi nikt nie kiwnął palcem. Dlaczego? Bo tkaczki zamiast pojechać pod Sejm palić opony pracowały, żeby utrzymać zakład. Daleko mi do protekcjonizmu więc kij w dupe górnikom. Niech giną.
  • Odpowiedz
@Manny_Ribera: Ty czytasz co Ty piszesz człowieku? To nie ich wina, że zatrzymują pociągi, psując plany zwykłym ludziom, tylko rządu? To brzmi jak tłumaczenie gwałciciela: "to nie moja wina, to ta #!$%@? szła w sukience do kolan". Wina rządu jest taka, że porządek z tymi ludźmi i nierentowymi kopalniami powinien zostać zrobiony juz dawno temu.
  • Odpowiedz
Mam czterech górników w rodzinie (dwóch z ROW), ale głęboko w dupie mam los pracowników nierentownych zakładów.


@UowcaTroli: To życzę tylko żeby się im do dupy nie dobrali, bo ciekawe co wtedy powiesz cwaniaczku? Taka kopalnia Brzeszcze na przykład spokojnie może fedrować dalej. Ale po #!$%@?.
  • Odpowiedz
@kabarto: W te cztery kopalnie zainwestowano w ostatnich latach w sprzęt 700 milionów polskich złotych. W kopalni Brzeszcze stoją nowiuśkie, najnowocześniejsze kombajny przygotowane do otwarcia ściany z naprawdę wysokoenergetycznym węglem. Rząd chce ewidentnie wyprzedać za bezcen majątek narodowy, kolejny raz, a ty i reszta lemingów #!$%@? sobie dalej i płaczcie bo ktoś broni swoich miejsc pracy i przyszłości całego regionu.
  • Odpowiedz
@mitau: w dupie to się poprzewracało biurokratom w Kompanii Węglowej, którzy nawet zwolnieni dostają milionowe odprawy. Zapewniam Cię że górnicy by się zrzekli 1/4 wypłat za normalną pracę.
  • Odpowiedz
@julbo: Niemcy, Słowacy wykupią to za grosze a za parenaście lat bedzie płacz, że nie mamy swojego węgla. Przy kosztach utrzymania tylu ludzi za taki hajs wydobywać sie nie oplaca, każdy robi pod siebie - komunistyczna mentalność...
  • Odpowiedz