Wpis z mikrobloga

@Axelio: Staram się nie klnąc w kierunku ludzi bo to jedyna rzecz jaka można było mi zarzucić, zresztą zauwarzyłes pewnie jaki jestem opanowany^^ spotkałem się z opinią że ja jestem Fanf czy jakoś tak :) ze niby podobnie piszemy.
@WioskowySzyderca: W ogóle przypomniało mi się, że miałem kiedyś takiego kolegę w gimnazjum co robił różne wynalazki, często jakieś elektroniczne. Oczywiście wszyscy się z niego śmiali, bo traktowali go jak odmieńca. Później jeszcze chodziłem z nim do liceum i tam też każdy z niego się śmiał i jak z nim rozmawiałem czasami o czymś to reakcja innych "po co rozmawiasz z tym zjebem?" itd. Ludzie są #!$%@?. Promuje się głupotę, zamiast
@Axelio: Tak już jest ten świat skonstruowany, ja sam wiele rzeczy sam robiłem, jak chodziłem do gimnazjum i technikum, jakieś maszynki do tatuowania, czarny proch, fajki wodne (naprawdę przepiękne robiłem) Zawsze rozkręcałem wszystko no bo ciekawe co w środku... Ale nikt sie zemnie nie śmiał, raczej każdy się cieszył czasami podziwiał:)