Wpis z mikrobloga

Jest jakiś program lub aplikacja do zarządzania przedmiotami w #skyrim? Wgrałem sobie moda Harvest i ustawiłem automatyczne zbieranie przedmiotów z dużej odległości, zwiększyłem udźwig do 40k i nie mogę teraz ogarnąć liczby przedmiotów, które mam w ekwipunku. Wejście do ekwipunku zajmuje kilka sekund.
Przykładowy screen jak wyrzuciłem parę rzeczy na podłogę.
Pobierz deyna - Jest jakiś program lub aplikacja do zarządzania przedmiotami w #skyrim? Wgrał...
źródło: comment_o2CHEMVlhjKuARqYDknrxFmaugLs5mBA.jpg
  • 15
@fazanotdead: no wiem, ale mi się podobało zbieranie śmieci i wszystkiego jak leci. Jedyną wadą jest wchodzenie w ekwipunek, które zajmuje kilka-kilkanaście sekund. Chciałbym pousuwać większość śmieci i od nowa zacząć zbieranie. Wrzucanie wszystkiego do kufra za długo by trwało.
@Tobian: mam tylko kilka modów, harvest, jakieś lepsze widoki i otoczenie, mocniejsze smoki i potwory, skyrimUI i to chyba wszystko
@deyna: Nie zostawiaj śmieci tak luzem tylko wrzuć je do jakiejś skrzynki w lochu czy gdzieś gdzie zawartość po jakimś czasie się resetuje, bo przedmioty leżące luzem sprawiają że save ma ogromne rozmiary.
@Tobian: @Takumi: @fazanotdead: a swoją drogą sobie takie zbieranie fabularnie uzasadniłem. Jestem arcymagiem i szefem gildii złodziei, jak wchodzę do budynku to wszystko znika z pólek, a ludzie robią WTF ktoś potężny się zbliża ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ukończyłem już główny wątek i większość pobocznych.