Wpis z mikrobloga

@filo86:
Mam otwartą zakładkę MAL-a z tą serią i nawet nie ogarnąłem, że to od Shaftu :D Zaraz się zabieram, szykuje się nienajgorszy sezon ;p
edit: ale ej, napisów jeszcze nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@lmao: Napisy pewnie są, ale polskie anime łonlajn dogadują się z tłumaczami, że dostają suby pierwsi przed publikacją na ansi. Wszystko, żeby wygenerować jak najwięcej ruchu i wyświetleń reklam, tłumacze chyba już odpuścili :( Oczywiście zdarza się, że sami tłumaczą może w tym przypadku tak jest :D

@lmao: Jak są już na polskich onlajnach, to muszą być i eng :D
edit: anime wychodzi dzisiaj więc mają pewnie jako 1 ep zwiastun xD Sorki, ale wkurza mnie ta sytuacja i myślałem, że w tym przypadku też tak jest :D
@filo86: @Rideriy: wczoraj próbowałem obejrzeć po angielsku. Wyłączyłem. Dziś ułatwiłem sobie życie i próbowałem z polskimi napisami. To jest po prostu nudne i głupie, dropnąłem przed dotrwaniem do połowy. Historyjka o dziewczynie, gotowaniu i o jakiejś jej nowej koleżance, która przyjechała do Tokio... W pewnym momencie po prostu odmóżdżony odmóżdżającą i nieatrakcyjną treścią zaświtało mi "co ja #!$%@? oglądam?" i to po prostu wyłączyłem. Dialogi babć w autobusach komunikacji miejskiej