Wpis z mikrobloga

Jak ŚwiniakJW albo flusha zajmą 1 miejsce w rankingu hltv, to koniec świata, pozostanie usunąć konto. Co jest prawodpodobne (,)
Pasza będzie w okolicy 9-11 miejsca, a snax 3-8 jak nic.
jaja #csgo #rankinghltv #hltv
  • 37
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: podaję Ci dowód, który przez społeczność jest zawsze podawany w kontekście czitowania przez JW. Jeśli wymagasz rzetelniejszych dowodów to ja w zasadzie nie wiem czego oczekujesz :) Część graczy (m.in Pita i Pasha) kilka razy wspominali o JW w kontekście grania nie fair, niektóre z jego filmików śmierdzą na kilometr, do tego po tym meczu z linku, który podałem wypłynęła informacja, że sami gracze przyznali się do oszukiwania w
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: mam Ci podać rzetelny dowód, którego nawet volvo nie ma? ok, czekaj, gdzieś mam w fapfolderze.
ziomeczku, tu chodzi o dyskusję, po to są te dyskusje żeby dyskutować i dywagować a nie sypać dowodami.

Albo zróbmy inaczej - daj mi rzetelny dowód w postaci dema, że KQLY albo SF czitowali. Zwrócę honor i nigdy nikogo przed vacem nieposądze o czity. :)
  • Odpowiedz
@xvlk: Bodajze jeden turniej jako titan z drewnami. Nie dla swiniakow kiedykolwiek uzywajacych czitow w profesjonalnej grze.
Pod koniec 2014 tak oslabili cztke, ze bardziej sie oplaca z p250/5-7/tec9, zobaczymy jak wyjda statystyki na 2015, wtedy cztka nie pomoże w mig dobić
  • Odpowiedz
@softenik: bitch please, kto tu napisal, ze pasza najlepszy zawodnik? Dawkuj to. Ja po prostu nie trawie swiniaka i mam do tego prawo, ale zaraz jego koryto sie zlatuje. Tak wjezdzacie wszyscy na pasze, najslawniejszego streamera csgo, a gdy odpali zrodelko, to pierwsi lecicie pozdrowic hahahaha
  • Odpowiedz