Wpis z mikrobloga

@ulkaaa: Osobiście ? Mam i jest bardzo dobry. W dodatku znam osobę pracująca w tej firmie jako coś ala technik serwis itp. i wszelkie sprawy awarii są szybko załatwiane. Niestety to zależy od regionu : )

Co do samej usługi internet trzyma stałą prędkość, pingi w normie (chociaż kiedyś miałem problemy ale to raczej wina zmiany systemu na win 7)
@ulkaaa: U mnie ostatnio przez cały tydzień ledwo działał, więc nie zawsze jest różowo, ale w sumie to jedyne problemy przez cały rok od kiedy mam internet od UPC. No i cenowo, przynajmniej u mnie są bezkonkurencyjni :)
@joybubbles: Głównie chodzi o cenę, bo rodzice chcą wziąć cały pakiet (internet+TV+telefon) i oczywiście o prędkość, bo teraz mam w Hyperionie 5mb/s pobierania i 1mb/s wysyłania za 59zł, a w UPC proponują mi 10mb/s albo 25mb/s za mniejszą cenę. @ehehe: @madev: dzięki :)
@ulkaaa: Ja miałem neta 25 mega plus telewizja chyba największy pakiet. Umowę miałem na 10 miesięcy, ale zerwałem wcześniej bez konsekwencji. Ceny myślę, że raczej standardowe. Poczytaj na ich stronie może jeszcze.