Wpis z mikrobloga

Ma ktoś lenovo y580? Mam problemy z dyskiem, już raz na gwarancji mi wymieniali, ale chyba znowu musze wymienić, tak mi się wydaje :( Otóż komputer z sam siebie się wyłącza i zaraz włącza, tak się dzieje raz na jakiś czas. W ciągu ostatniego tygodnia dwa razy mi się to wydarzyło. Już miałem kiedys problemy z bsodami, ale zostało to naprawione.

Jakieś pomysły o co chodzi? :> #lenovoy580 #lenovo #komputery #problemytechniczne
  • 3
@maciejpiotr_: ja mam Y580. Gdy tylko go zakupiłem od razu padł mi HDD... co ciekawe. Kupiłem Y580 wraz z dyskiem SSD, a HDD miałem w kiszeni zewnętrznej. Firmowo zamontowane... na gwarancje jednak i tak musiałem wysłać cały zestaw :(
@Twistek: Niestety od wrzesnia juz nie mam gwarncji. Miałem problem z bsodami, a chodzilo o to, ze sie komp żarł z chrome Oo odinstalowałem i było po problemie. Poźniej dysk przycinał, zawieszał kompa i burczał. Nawet nagrałem :) - wymienili dysk. Pozniej nmie wysylalem, bo serwis w Niemczech, a znajomemu trzymali 2 miesiace laptopa Oo. No nic. Hdd nie lubi ciepła, więc moze zainwestowac lpeiej w ssd, wmontowac tam gdzie hdd,