Wpis z mikrobloga

Nie czaję tych ranków. Grałem kiedyś dość sporo w 1.6 i byłem całkiem dobry, w tej grze też nie wydaję mi się żebym był zły (kd mam na plusie, mvp praktycznie co mecz ze 2/3/4) i trafiłem do silvera 1, a z tego co kiedyś widziałem na wypoku to tak zwany "poziom bot". To normalne?
#csgo
  • 17
@February: Skill w 1.6 to zupełnie inna rzecz.
Musisz wygrywać i brać czynny udział w wygranych rundach *MVP*.
KD na + nie wystarczy skoro nie potrafisz zdominować graczy na takim poziomie to chyba dobrze trafiłeś.
No offence cumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@February:

kd mam na plusie

jak cie wrzucilo do silvera 1 to znaczy ze grales z niskimi silverami, wiec jesli bylbys dobry to bys robil kd 5.0+ na luzie, samo pozytywne kd to zadno osiagniecie

mvp praktycznie co mecz ze 2/3/4

to nie jest duzo

Grałem kiedyś dość sporo w 1.6 i byłem całkiem dobry

moze ci sie po prostu wydawalo, a moze po prostu nie umiesz sie przestawic na csgo,
@0x686578: Chodzi mi tutaj o to, że winratio było 50%. Nie jest dużo, ale wydaję mi się, że silver 1 to to jednak nie jest :P Kilka razy sprawdzałem przeciwników z ciekawości, i czasami się nawet jakieś typki co mają ponad 300h przegrane w csa zdarzały :p No ale nic. Mam nadzieję, że chociaż wbije rangę, w której zaczną używać jakiejkolwiek formy komunikacji :P Od jakiej rangi można na coś takiego
@February: ogolnie to ciezko uwierzyc ze sporo grales w 1.6 i dostales sie do s1, tam graja ludzie ktorzy pierwszy raz uzywaja komputera albo maja jakis stopien uposledzenia fizycznego czy psychicznego, moze wrzuc demko z jakiegos swojego meczu
Ja na przykład odkąd kupiłem cs go grałem sam z randomami. Mój kolega jest poprostu odemnie słabszy ale grał z wyższymi rangami. Ja trafiłem na silver 2 on na gold nowa 3. Teraz mam szeryfa a on dalej gold 3