Wpis z mikrobloga

@polik95:
Na stadionie odbywają się mecze, koncerty, targi, pikniki, pokazy (ostatnio jakieś wodne, bo stadion może pełnić rolę basenu na takie okoliczności) i pewnie szereg innych imprez masowych.
Przyznam, kosztował dużo i mógłby być lepiej zarządzany, ale nie jest tak, że to pieniądze wyrzucone w błoto.

Co do Pendolino to też nie, bo to przepustka do rozwoju szybkiej kolei w Polsce, więc jak najbardziej na plus. Psuje się, ale infrastruktura dzięki
  • Odpowiedz
@blubi_su:
Czy ja wiem, czy bez sensu. Utrzymuje się sam, obdywa się tam dużo różnych imprez, dodatkowo jest dużo lepsze miejsce na miejskie imprezy typu Sylwester.
Większym problemem jest to, że został przepłacony, nie że jest bezsensowny
  • Odpowiedz
@Ragnarokk: Nie podobał mi się od początku nacisk na piłkę kopaną. Czemu tylko ta dyscyplina w obiekcie który wcześniej był pięknym stadionem lekkoatletycznym. Brak nawet bieżni nie mówiąc już o reszcie infrastruktury dla lekkiej atletyki.
  • Odpowiedz
@blubi_su:
A ile osób przyjedzie na ten sport? Problem z bieżnią (zwłaszcza pełną 400m) jest taki, że ona wymusza, że trybuny są dalej od boiska, przez co ogląda się wyraźnie gorzej.
  • Odpowiedz
@polik95: Stadion działa bardzo dobrze, są imprezy, targi, koncerty, mecze, wizytówka stolicy i kraju. Lepszy był ten śmierdzący bazar, który indukował przestępczość?

Narzekania na PKP - że tabor przestarzały, niski komfort, awaryjność. Kupili nowy tabor - też źle, bo drogi, bo po co skoro i tak tory w remoncie, na pewno będzie się psuł.

#!$%@? i narzekasz, żeby tylko pierrdolić i narzekać, jakie to polskie. Młody człowiek a pierrdoli jak stary
  • Odpowiedz
@polik95: A co od PESA chciałbyś kupić? DART? W chwili przetargu to był projekt ewentualnie jakiś prototyp. Teraz przy kolejnym przetargu mogą brać pod uwagę i pewnie będą.
  • Odpowiedz