Wpis z mikrobloga

  • 3
Hehehe a wy jak tam dalej baterie 1600 mah?
Nawet mi Was nie zal :D
Istick 2200mah+10400 mah xiaomi powerbank
Polecam ten styl zycia


I chwale sie istickiem, kupilem w edymie zeby miec pewnosc, nie cebulowalem bo w peeleon jest bez ladowarki i gripa do clearomizera a wyszlo by tam tyle samo z przesylka co do edymu na pierwsze zamowienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (gdybym dobral tam co w zestawie jest)
Baterie polecam bardzo mocno warto a caly Grudzien obiecywalem sobie nunchaku ale rozmiary tego sa tak idealne ze w porownaniu z tamta tubka to niebo a ziemia. Spinnerrki i cvv ida do szafki bo tego nie trzeba przez dzien ladowac :D
#epapierosy
wonzki - Hehehe a wy jak tam dalej baterie 1600 mah?
Nawet mi Was nie zal :D
Istick 2...

źródło: comment_jXT0xRoUFUEUKvqDisx1DxSQjPiZA0VQ.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SebusPL: nie stac mnie i nie mam czasu za bardzo na takie modyfikacje :( a tutaj wszystko ze sklepu i po taniosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GaHee: kuurde to masz na 2 tygodnie palenia :D
  • Odpowiedz
@GaHee: Na tydzień styka, ale i tak najczęściej używam tego Efesta, bo te polaptopówki jak wspominał ngr1 lepiej do elektrycznych modów niż do mechaników.
  • Odpowiedz
@SebusPL: z czymś trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°), piwa nie pijam częściej niż raz na dwa miesiące, mocniejszych alkoholi też nie ruszam, nie fascynuje mnie siedzenie przed tv albo ze znajomymi przy piwie, marysi nie lubie i zwykłych papierosów też nie jaram a to taki półśrodek po prostu
  • Odpowiedz
@wonzki: na ile ml liqidu wystarcza ci jedno ładowanie isticka? I przy jakiej mocy wapujesz? Też się ostatnio mocno nad nim zastanawiam, a moja aktualna batka umiera (złącze ładowania łapie za XX razem). Również posiadam nautilusa mini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanc: 13-15h ciaglego palenia? Wapuje na 4.3v, to bierz isticka tutaj masz usb+passtrought.
A napisaldm niby tak malo bo mam rowniez spinnera 2/ aspire cvv i one moga mi wytrzymac 2 godziny.. wiec widac roznice
  • Odpowiedz
@wonzki: bardziej mi tu chodziło o to ile ci ml schodzi, a nie ile godzin :D Ja potrafię w 2h z 2 ml czasami wychmurzyć ;>
Spinner II oryginalny mi wystarcza na około 4ml na 4.3v.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanc: sorki wstalem wlasnie, ciezka noc mialem i wlasnie wstalem z drzemki :D
Pale dziennie okolo 8-9 ml na spolke z dziewczyna i tak mysle ze moze zlape jeszcze z 30 zamachniec na cvv jak istick padnie od rana do nocy :D pale tez na 4.3-18mg
Ale uwierz roznica pomiedzy spinnerrem czy aspire cvv jest kolosalna a w koncu tam 1600 mah a tutaj 2200. Wymiary ma idealne ( przypomina
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanc: a roznica pomiedzy nia a a spinnerrem 2 jest jeszcze wieksza niz spinner 2 pomiedzy klasyczna batka 1000 mah

  • Odpowiedz
@wonzki: e no to jak 8-9 ml to kosmos :D Kurde, mam opcję wymiany mojej popsutej baterii na taką samą albo dopłatę do isticka. Z tym, że na stanie w sklepie zostały tylko różowe isticki xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanc: kurdebela ciezka sprawa z tym rozowym istickiem, ja mam wrazenie jakby ten niebieski byl malo meski bo na monitorze wygladal bardziej granatowo ale do zegarka pasuje :D moze zaczekaj bedzie w kolejnej dostawie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@wonzki: jest jeszcze opcja kupna naklejek (peleon ma dostępne) za 3,9. Z tym, że tam wysyłka 10 zł. Chyba wezmę moją batkę i ją spróbuję sprzedać i wezmę sobie czarnego od peleona ;]
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Lanc: i daj znac jak te naklejki bo tez mialem brac z peleona ale zauwazylem ze w tym najtanszym zestawie nie ma ladowarki i przejsciowki 510 ktora tam kiedys do clearomizera moze sie przydac i wyszlo mnie tyle samo co w edymie jak zamowilem przez internet poerwszy raz z dostawa do salonu w Warszawie z tym ze byly tylko niebieskie i rozowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz