Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki czy ktoś z was w #mbank
spotkał się z tajemniczymi
obciążeniami konta?

Moja małżonka ma konto widmo w mbanku gdzie
na konto oszczędnościowe dostaje wrzuty "na stare lata".

ROR ma 0,00 PLN od ponad roku, a tu przychodzi
zestawienie roczne i zadłużenie ~50zł po zalogowaniu widzimy
syfy w dwóch dniach o tytułach 5442017320120545 -- cokolwiek to jest.

Pani na infolini leci ze zgadywankami, może przelewy, a nie przelewy
to jednak karta (której nie ma) i skończyło się reklamacją w dziale kart.

dziś mbank maila i sms-y śle pt. prosze natychmiast uzupełnić konto.

#mbankcwel

PS. Co na nerwy najlepszego, może melisa?
sznycel - Mirki i Mirabelki czy ktoś z was w #mbank 
spotkał się z tajemniczymi
obc...

źródło: comment_PwKlHJ9813QU7Qk8RKZgSYQqMr6ikN3w.jpg

Pobierz
  • 14
@mamnatopapiery: dla mnie dziwne jest to, że nie ma konta docelowego w szczegółach jest tylko obciążane. Na własnym koncie miałem "sytuację wyjątkową" tylko raz jak po reklamacji coś mbank mi ręcznie zmieniał na koncie.
Podepne się ale troszkę: miał ktoś problem z blokowanie internetowego konta? Kurde dzwoniłe do nich, mieli dodzwonić i nic :/ byłem u nich i dali mi kopertę z nowymi pasami i wiecie co? Gowno :) znów nie działa :S pedały #!$%@? :|
@mleczny: Miałem, z dupy konto zablokowane nie wiem po co i dlaczego. Odblokowałem sobie przez automat mlinii, a teraz nie wiem czy to błąd czy komornik, bank, prokurator, policja i urząd skarbowy wjeżdza na konto gdzie mam 30zł xD
@sznycel, prosimy o przesłanie numeru złożonej reklamacji na adres: pomoc@mbank.pl. Postaramy się pomóc w wyjaśnieniu sytuacji.

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku.

Zespół mBanku, zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
@ZespolmBanku: @mamnatopapiery: Odpowiedź banku, podaje dla ciekawostki dalej kopać się z koniem będę prywatnie:

nawiązując do Pani reklamacji numer REKXXXXXXX77 uprzejmie informujemy, iż transakcje zostały dokonane kartą 5442017XXXXX0545 w dnia ch 04 i 05.12.22014 r. w Mennicy Automat.

W przypadku, gdy rachunek karty jest zamknięty obciążany jest rachunek aktywny, powiązany z kartą.


odwiedź śmieszna bo znalazłem rozwiązanie reklamacji z dnia 16.09.2013 gdzie jest anulowana prowizja za zamknięcie tej karty więc