Wpis z mikrobloga

#orange #microsim #telefony #pytanie #pytaniedoeksperta

Próbowałem dzisiaj wymienić kartę sim na microsim - oczywiście, w 4 salonach w okolicy nie było kart na stanie. Ale nie o tym chciałem.

Czy żeby wymienić sim na micro sim w Orange, trzeba mieć podpisaną umowę/zetafona etc.? Taką informację dostałem w punkcie, a chcę wymienić zwykłego prepaida. Nie wystarczy rejestracja numeru na orange.pl?
  • 9
@pavulonik: kiedyś poszedłem do salonu orange, żeby kartę sim przycięli na micro sim to powiedzieli mi, że tego nie robią, więc poszedłem obok do komisu z telefonami i przycięli mi za 5 zł
@pavulonik: Więc tak. Masz dwie opcje.

1. Musisz zarejestrować numer na swoje nazwisko w Orange, a następnie wyrobić duplikat karty. Koszt 20zł przy czym nie ma opcji ładowania za 20 czyli 25zł.
Bo ściągają ten hajs z konta tel.

2. Idziesz do serwisu obok i wycinasz kartę z tej co masz za 4-8zł. Wkładasz i działa tak samo.

Przy wyborze opcji 2 koniecznie zachowaj ramkę.

Pozdrawiam - ekspert.
@pavulonik: Nie każdy salon ma możliwość wymiany karty SIM w ofercie na kartę dlatego otrzymałeś informację o konieczności posiadania oferty np. Zetafon. Wejdź na: salony-orange.wp.pl i klikając na więcej przy danej placówce zobacz czy jest możliwość wymiany karty w ofercie na kartę. Wówczas jeżeli numer nie jest zarejestrowany to pracownicy dokonają rejestracji i wymiany karty, koszt 25 zł.