Wpis z mikrobloga

Wiecie gdzie mogę sobie wydrukować dokument w Krakowie? Macie jakiś swój ulubiony punkt z długimi godzinami otwarcia? Zależy mi na tym aby drukowali jeszcze na grubszym papierze i dwustronnie.

Szukam i ludzkie pojęcie przechodzi jak ludzie "reklamują" swoje usługi. Google podaje jakieś śmieci z pamięci. Na trzy najbliższe dwa nie istniały a trzeci okazał się zwykłym kserem po wizycie! Idąc dalej, żadnych stron internetowych, żadnych klarownych informacji, nie ma podanych nawet godzin otwarcia. Serio, przebijam się przez masę naprawdę gównianych stronek. A nie chcę znowu chodzić w ciemno.
Polecicie jakąś drukarnię w okolicach Kazimierza lub Rynku?

#krakow #pytanie #grafika #dtp
  • 16
  • Odpowiedz
@vipe: A ile w nim zapłacę?
Kiedyś pytałem w takim to powiedzieli mi 15 PLN za kartkę! Gdzie cena za taką usługę oscyluje normalnie w okolicach 2 PLN.

Drukowałem jak pamiętam w jednym punkcie na rynku. Ale może jest coś bliżej?
  • Odpowiedz
No ja znam na Brackiej oraz Wiślnej. Do 23 jedna, inna całodobowa. Ale aby na Rynek jechać po głupi wydruk to trochę kiepsko, daleko tam mam. No i jest zima :)
  • Odpowiedz
@Bunch: Nie wiem ile zapłacisz, nie drukowałem takich rzeczy, ale generalnie w tych punktach drukują wszystko na wszystkim ;)

Obstawiam, że jakiś się znajdzie w galerii kazimierz. W okolicy kojarzę też że jest drukarnia na Augustiańskiej, zaraz przy Dietla, ale godzin otwarcia niestety nie pamiętam.
  • Odpowiedz
@Bunch: ja wiem, że najlepiej by było gdybyś to miał pod domem i żeby ktoś to zrobił za Ciebie ale nic na to nie poradze. Na Rakowickiej zaparkujesz, podjedziesz tramwajem, autobusem, busem czy taksowka, na Bracka czy Wislna trzeba z buta zapierniczam. Mimo wszystko ciesze sie ze moglem pomoc.
  • Odpowiedz
@Bunch: zobacz bbzpolska.pl , mają 5 punktów w Krakowie, jeden na Karmelickiej więc chyba można powiedzieć że w okolicach rynku. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i zawsze byłem zadowolony. Czynne do 21.
@grandfrate: na Kurnikach są 2 punkty ksero. Jeden jest po stronie centrum szkoleniowego itc i jest spoko, natomiast ten po stronie awiteksu to zdecydowanie najgorszy taki punkt na całej mapie krakowa. Jakość wydruku niewiarygodnie
  • Odpowiedz
@Bunch @Nemsik miałem na myśli ten prawilniejszy ofc :) Bardzo miła obsługa, kiedyś drukowałem tam ulotki do pracy, jako, że zwykle było sporo studenciaków to musiałem poczekać te 30 minut +, zawsze zaspany wykorzystywałem ten czas na krótką drzemkę ;) Właściciel budził mnie jak już wszystko było gotowe :D Także polecam motzno !
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@grandfrate:
@Nemsik:
@vipe:

#!$%@? z tymi drukarniami w Krakowie. Dziś byłem w jednej, wbrew temu co mówiono nie oferują druku dwustronnego na grubszym papierze. Jakość wydruku słaba, w dodatku wyszły jakieś niepożądane kreski na dokumencie. Kij wie czyja to wina bo w innej wydrukować mi się nie dało. Ruszam na Karmelicką, 24h wydruki. Na miejscu - nieczynne, kartka wisi na drzwiach. Oczywiście na stronie internetowej #!$%@?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Jeszcze uciekły mi dwa te same, jedyne tramwaje. Drugi bo czekałem na niego za rogiem gdyż niesamowicie wiało. #!$%@?ów totalny.
  • Odpowiedz
@Bunch Nie, miałem na myśli punkt na parkingu zaraz za drzwiami do wydziału orientalistyki uj, stoi tam też samochód burger taty.
Ten koło GK ma na pewno szerszy zakres usług.
  • Odpowiedz