Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć foteczki na pejsbuku, czy można jakoś wrzucić przez aplikację?

#tinder
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@whahazhutou: @ovoxo: zalogowałem się bez zdjęcia i już od chyba kilkunastu minut szuka mi osób w okolicy.

Jeśli zaloguję się bez zdjęcia, to innym wyświetlałby się ten facebookowy brak profilowego? :D
  • Odpowiedz
@ovoxo: @whahazhutou: Zalogowało mnie już, wyskoczyło mi parę różowych, w tym aż 5 ze wspólnymi znajomymi z pejsbuka, ale chyba ten tinder dokładnie nie analizuje profili na facebook'u, bo i liczba wspólnych znajomych się nie zgadzała, jak i wspólnych zainteresowań prawie zawsze brak.

A jeśli użyję opcji "usuń konto" a później ponownie je założę, to moje wszystkie "przesunięcia" się zresetują, tak?
  • Odpowiedz
@sartek: Tak, poza tym co Ty tak chowasz dupe w krzaki? Naprawde to jest taki przypal korzystania z takich serwisow? Wiem ze ludzie beda sie lampic i dziwic. To jest jak z bieganiem na wsi, jak zaczniesz to kazda Karyna i Gienia z laweczki beda sie na Ciebie patrzyc jak na idiote a pozniej odpuszcza bardzo szybko
  • Odpowiedz
To jest jak z bieganiem na wsi, jak zaczniesz to kazda Karyna i Gienia z laweczki beda sie na Ciebie patrzyc jak na idiote a pozniej odpuszcza bardzo szybko


@whahazhutou: Musiałeś mi przypominać, że nie wziąłem ze sobą do domu butów do biegania, i przez całe dwa tygodnie ani razu sobie nie pobiegam? :(

Tak, poza tym co Ty tak chowasz dupe w krzaki? Naprawde to jest taki przypal korzystania
  • Odpowiedz