Wpis z mikrobloga

@anonimowy_kot: za dużo onanistów siedzi na tych forach ;)

Jak szukasz dobrej karmy to najlepiej taka, która zawiera dużo mięsa (solidne białko) i ma mało zbóż (najlepiej w ogóle bez zbożowa). Polecam Ci następujące marki:

- Orijen (dostępna w niektórych Zoologicznych/W necie)

- Wolfsblut (dostępna tylko w necie, np: http://zdrowypiesek.pl )

- Fish4dogs (dostępna tylko w necie, np: http://fish4dogspolska.pl )

Wszystkie marketowe marki typu Royal Canin (obecnie produkowana przez fabryki Pedigree
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: Widzę, że nowy piesełek mocno ci zajmuje myśli :) Jak tam? Przyzwyczaił się do nowego otoczenia? Ludzie ze schroniska już byli? Btw, nie wiedziałam, że jest taka procedura, że sprawdzają warunki dla zwierzęcia, ale to dobrze :)
  • Odpowiedz
  • 1
@vajroos: Onanistów? Skisłam xD Tak właśnie czytałam o tych markowych karmach, że badziew. Dzięki za podanie tych nazw karm, poczytam jeszcze :D

@Naciass: Oj bardzo zajmuje myśli i czas :D Wszystko jest ok, od razu się zadomowił, zaprzyjaźnił tez z jamnikiem i kotem :) Panie ze schroniska byly wczoraj i pies juz jest moj :D Jak chcesz to zerknij w moje wpisy, są zdjęcia :D Nawet tag mu zrobilam xD
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: BARF jest dobry, ale drogi niestety. Chcesz to spróbuj, psa i tak odrobaczasz, a skoro mięso będziesz miała dobrej jakości, to tym bardziej powinno być ok. No i wiadomo, że mniejszy gabarytowo pies = mniejsze koszta. Ja mam trzydziestokilówkę, a to i tak nie jest Bóg wie jak wielki pies, mimo to taniej mnie wychodzi karma [;

Również polecam bezzbożowe. Ja niestety karmię zbożowymi, ale bezglutenowymi za to [wcześniej Markus
  • Odpowiedz
  • 0
@matra: Mój jest mlodziak 14 kg tylko problem mam z przewidzeniem jego wagi w dorosłości, wydaje mi się ze jest wyższy od owczarków niem. w swoim wieku (dokładnie nie wiem ile ma ale ~4 miesiące no i to mieszaniec nie wiadomo czego). O Brit czytalam, rzeczywiście ma dobre opinie. Krakvet na allegro tez przejrzalam, właśnie szukam jakiegoś dobrego sprzedawcy z dużym asortymentem :D
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: najlepiej po prostu wyszukać kilka odpowiadających Ci karm w konkretnym przedziale cenowym i później szukać po sprzedawcach. Ja np kiedyś kupowałam mojej Acanę i Orijena 7kg opakowania po 130zł na mall.pl, ale później wyrównali ceny do innych sklepów i skończyła się sielanka >:
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: tak, karmię Ninję dokładnie tą i zero problemów, chyba że czasem dorwie coś na spacerze;) Ostatnio próbowałem też w charakterze smaczków britowską kiełbasę (ten sam smak, jagnięcina z ryżem) i myślałem, że mi się psisko odwodni, tak się zaślinił, więc też polecam:)
  • Odpowiedz
@digupherbones: Tylko mam problem, już miałam zamawiać, ale doczytałam, że dla piesków poniżej 25 kg należy wybrać inną karmę. Mój piesek waży 14kg ma ok. 4 miesiące, a na pewno będzie duży-mieszaniec, nie wiem po jakich rodzicach, ale ma długie, grube łapy. No i teraz już zgłupiałam nie wiem czym go karmić. Jakiej rasy jest Twoj piesek?

Wklejam dawkowanie w/w karmy:

DAWKOWANIE:

pies poniżej 25kg - inna karma (Brit Care Adult
  • Odpowiedz