Wpis z mikrobloga

"...Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale... czytam cały dzień różne publikacje i informacje o tej tragedii i zaczynam przypuszczać, że Pan Darek za wiele wiedział o aferze węglowej, zbytnio angażował się kwestie warunków pracy górników, permanentnych wybuchów, tąpnięć itp. A ostatnimi czasy ignorowanie dziennikarzy - przez pożal się Boże nasze "elity" rządzące-osiągnęło takie rozmiary, ze szkoda słów... Np. brak odpowiedzi na pytanie P.Darka- przez p. #piechocinskiego, a jedynie zapytanie dziennikarza o nazwisko- jest dla mnie szokiem daje wiele do myślenia... (materiał o kopalni Mysłowice z 08.10.b.r.)... Dziwi mnie fakt, że nikt wczoraj w #katowicach oprócz tej rodziny nie zginął, w żadnej innej #kamienicy nie rozszczelniła się instalacja... Dziwi mnie też ,że tak pośpiesznie odznacza się Ich pośmiertnie, to wygląda jak odkupienie win... dla mnie bez sensu...Mam nadzieję, że znajdą się dziennikarze śledczy, którzy postarają się wyjaśnić śmierć ich koleżanki i kolegi...Radziłabym naszym "elitom" rządzącym pomyśleć i przestać ignorować #dziennikarzy... Wszak to trzecia władza ...." #khw #kopalnia #gornicy

link 1

link 2
  • Odpowiedz