Wpis z mikrobloga

s01ep08

Unintended (pol. Niezamierzona)

Grana prawie na każdym występie podczas touru w latach 99'-00' w ciężkiej wersji, a w lżejszej jako hymn podczas touru w 01'.

Powróciła poczas występów w 2007 roku lecz była grana w tonacji D zamiast E. Kiedy grali ją od 99' do 01' zarówno Bellamy jak i Chris woleli grać ją na gitarze.

Matt grał na elektrycznej a Wolstenholme na akustycznej lub elektrycznej z basowym pedałem.

Od 07' grali ją tak że Matt grał na gitarze, Chris na basie a Morgan okazjonalnie na keybordzie.

Kiedy powróciłą ona podczas 2nd Law Touru Matt tylko śpiewał a Chris grał na elektryku/

Jest to druga z piosenek (obok "Falling Down") gdzie słowa wyśpiewywane są wcześniej niż zaczyna grać muzyka.

Bellamy pytany o wyjaśnienie tej piosenki odpowiada: Jest także kilka niezamierzonych miłosnych piosenek.

Ta którą ja napisałem o dziewczynie z którą rozmawiałem przez telefon.

Nazwaliśmy tę piosenkę Unintended ponieważ pojawiła się znikąd i nie miałem wpływu na te wszystkie uczucia do niej.

Istnieje teledysk to tej piosenki jak i zremixowana jej wersja przez samego Matta.

W teledysku który został wyreżyserowany przez Howarda Greenhalgh'a występuje cały zespół siedzący pośród surrealistycznego wystroju.

Matt siedzi na łóżku i krześle śpiewając, Dom wchodzi do pokoju siadając na krześle z pałeczkami do perkusji w swoich rękach, a Chris gra na podwójnym elektrycznym basie.

Występują też miraże dwóch kobiet które kręcą się wokół Chrisa.

Teledysk

Remix

#muse #randallpoleca

Spamlista: @FilozofujacaCalka @Greebo @2ndLaw @dizzydom @imaginaerum @imo0mfg @Alight @qkamil @idealny_material_na_zone @kankawa
R.....y - s01ep08



Unintended (pol. Niezamierzona)

Grana prawie na każdym występie...