Wpis z mikrobloga

Mam pytanko, dziś po około godzinnej grze zaczęły się pojawiać artefakty w grze(czarne trójkąty i paski dziwnie skaczące po ekranie z tekstur) i teraz mam to nawet w Panelu Sterowania Nvidia, a nawet czasami w przeglądarce, na zdjęciu mało widoczne niestety. Przeinstalowałem sterowniki, robiłem przywracanie systemu i zaraz będę od nowa instalował system, choć w sumie niedawno to robiłem.. Czy to będzie spalona karta graficzna? Jedyne informacje w internecie dotyczące podobnych artefaktów świadczyły o uszkodzeniu karty. :/ Nie podkręcałem jej, sterowniki najnowsze, ale testowane starsze, które na 100% działały. Model to: Geforce 660 GTX MSI TWINFROZR III. Ktoś ma jakiś pomysł albo propozycje? #kiciochpyta #informatyka
dam0n - Mam pytanko, dziś po około godzinnej grze zaczęły się pojawiać artefakty w gr...

źródło: comment_iJLnjyh7AUJQRecHvY1wAxQzYUDJVIbt.jpg

Pobierz
  • 7
@jem_pierogi Hmm, zasilacz OCZ 500 W, ale taką konfigurację mam od 1,5 roku i nic się nie działo.. temperatura GPU I CPU okolo 45-50 stopni, na każdym benchmarku to samo, artefakty pełną gębą.. :/