Wpis z mikrobloga

@pogop: alfa wygrała mistrzostwa polski oraz niemiec w rally crossie w tym roku.

fajnie się smieli z niej jak pierwszy raz startowała a potem kopary opadły
  • Odpowiedz
@Mithrindil: Nie śmieszne, bo prawdziwe. Jakoś jeszcze w warsztacie z żadnym innym kierowcą Alfy się nie witałem. Pewnie dlatego, że moja Alfa w warsztacie nie stała. Za to Volkswageniarzy szukających części za 11,50 do swoich parchów często widać na giełdach i

  • Odpowiedz
@eternal_slavo: ludzie sobie żartują ze stereotypów a Ty się zachowujesz jakby ktoś krzywdził Twoją matkę. Zluzuj gumę trochę, święta za pasem...

A co do części ze szrotów - to samo można powiedzieć o każdej popularnej marce. Naturalny recykling plus dodatkowa oszczędność. Nie widzę w tym totalnie nic złego.
  • Odpowiedz
@Mithrindil: Gacie miałem luźne jak te same żarty słuchałem 10 lat temu, ewentualnie jak kupiłem swój samochód. Ale #!$%@? nadal? 2 razy w tygodniu ten sam żart na głównej? Pośmieszkujmy może ze stereotypów innych marek. Proponuję:

1. Ford gówno wort

2. Nie jeździmy samochodami francuskimi

3. BMW dla dresów i blachar

4. Mercedesami jeżdżą tylko dziadki

5. Skoda dla kapeluszników

6. Japońce mają design pralek i lodówek

7. Amerykańce są tandetne
  • Odpowiedz
@eternal_slavo: Masz plusa bo dobrze gadasz. Żarty z alfami są już nudne, co chwile ktos wrzuca. Trzeba chyba niestety dodać tagi z alfa na liste, bo nudne się staje oglądanie tych obrazków.

  • Odpowiedz
@pogop: A wiesz czym różni się kierowca Alfy od kierowcy VW? Dla kierowcy Alfy Hektor to mityczny królewicz trojański, a dla kierowcy VW hektor to pole za domem.
  • Odpowiedz