Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu robię podmalówki na pracach @Rimfire, który uczy się rysować. Postanowiłam tym razem zamiast komentarza wrzucić nowy wpis, bo się trochę napracowałam, więc chociaż trochę atencji zgarnę w nagrodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie, że praca już dość stara. Nie szukałam zdjęcia mirkówny, na którym się wzorował Rimfire, więc moja panna pewnie do dupy niepodobna, ale w zasadzie nie o to mi chodziło. Po prostu zamiast pisać ludziom porady wrzucam porównanie, bo dobry rysunek mówi więcej niż tysiąc słów. Ucz się dalej, cumplu!

#rysujzwykopem #rysowanie #tworczoscwlasna #rysunek
zupazkasztana - Od jakiegoś czasu robię podmalówki na pracach @Rimfire, który uczy si...

źródło: comment_k6aUctf6KGrP7eKPcgUn3oRLuTIP4uoz.jpg

Pobierz
  • 41
@zupa_z_kasztana: Nagraj wykonanie takiej podmalówki, wrzuć na youtube i trzep kasę z reklam. ;) Sam aktualnie rozglądam się za tego typu materiałami, aby podpatrzeć warsztat innych.
@zupa_z_kasztana: ale ładnie rysujesz, po tej grafice zrozumiałam, że ludzie dobrze rysujący nie to, że mają talent i po prostu sobie rysują bo mają wyobraźnię, tylko dochodzi do tego niezwykła czułość na szczegóły. Bardzo przyglądasz się ludziom na ulicy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)