Wpis z mikrobloga

#wow #worldofwarcraft

Hej cumple. po pewnej przewie (2 lata here ;) ) wróciłem do WoWa. Chciałbym polevelować sobie furry warriora z heirloomami - gdzie aktualnie można je kupić? Zbroje, bronie i biżu?

Co doradzacie kupic takiemu dps warrkowi?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sixshoes: W tej chwili tylko za honor (ale mają przedawniony stat resi) albo za prize tokeny w Darkmoon Faire. Podobno Blizzard ma dodać nowe heirloomy w patchu 6.1
  • Odpowiedz
@Sixshoes: są to PVE heirloomy, ale tak jak pisano wyżej - nigdzie indziej ich nie kupisz i mają swoje unikalne sloty w ekwipunku (czyli uzupełniają się z heirloomami od Darkmoon Faire)
  • Odpowiedz
@Zavis @luke

Dzięki za odpowiedź. Póki co wydałem 4k na 3 itemy z guild vendora dla mojego warrka - czekam na festiwal Darkmoon żeby tam kupić brakujące itemy. Długo się farmi tą walutę?
  • Odpowiedz
@bbackbone: Mam kask, płaszcz i spodnie. myslałem jeszcze nad klatą i bronią - szkoda trochę, że tak zmienili.

Pozostaje mi w takim razie regularny questing - też fajnie :)

A jak wygląda aktualnie sprawa z monkami? Dają rade jako dpsy?
  • Odpowiedz
@Sixshoes: Daj se siana z hairloomami. Jak masz już jakieś to ok. Nie kupuj innych. Ja 10dni temu zacząłem od zera. Gram rogalem i w played 1day mam już 70lvl bez hairloomów. Itemy mam z instancji i mobki padają na 2 ciosy. Jakbym był ubrany cały w hairloomy to by pewnie 2x szybciej by wszysztko było ale i tak nie jest źle. Blizz tak ułatwił content ze szkoda gadać.
  • Odpowiedz