Wpis z mikrobloga

NAJLEPSZY I NAJGORSZY SERIAL 2014 - typujemy.

Robimy dogrywkę głosowania na najlepszy serial 2014 (nowy lub powracający) oraz największe serialowe rozczarowanie roku. Zaczynamy od dziś 25 grudnia i kończymy o północy (25 na 26). Akcja jest szybka, dlatego tak krótko.

Zasady takie same jak były poprzednim razem http://www.wykop.pl/wpis/10493372/kajaszafranska-drogie-wkrecone-w-seriale-mirki-chc/: wpisujemy numer kategorii i maksymalnie trzy tytuły. Możecie dopisywać uzasadnienie, ale nie jest to konieczne.

2. Najlepszy serial roku (nowy lub powracający)

5. Największe serialowe rozczarowanie (może być nowy może być np. finał albo sezon)

Wpisujcie swoje typy tutaj, żeby się nie pomyliło. Po zakończeniu głosowania doliczymy głosy stąd do głosów, które już zostały oddane, dlatego ci, którzy już się wpisywali nie muszą już typować (bo będą policzeni podwójnie).

A tu pierwszy odcinek: http://youtu.be/wOpWS7r8B10

#seriale #kultura #jakbyniepaczec #top
  • 32
  • Odpowiedz
2. Najlepszy serial roku (nowy lub powracający) True Detective, Gomorra, Person of Interest


5. Największe serialowe rozczarowanie (może być nowy może być np. finał albo sezon) - Flash


@kajaszafranska:
  • Odpowiedz
@kajaszafranska:

@kajaszafranska

-Najlepszy serial roku (nowy lub powracający): The Knick, Peaky Blinders, How to Get Away with Murder

Tutaj równie dobrze mógłbym wypisać detektywa czy fargo, ale te odpowiedzi wydają się tak oczywiste że wolę aby mój głos poszedł na coś innego co i tak wyniku głosowania nie zmieni.

-Największe serialowe rozczarowanie (może być nowy może być np. finał albo sezon): Tutaj nie wypiszę nic bo po prostu nie ładowałem się
  • Odpowiedz
@maciekpod: Ech no właśnie widzisz - wczoraj pytałam czy zrobić dogrywkę :-) A ludzie zaczęli się wpisywać pod moim pytaniem i zrobił się mały bałagan.

Co do pierwszego głosowania to jego wyniki są nadal ważne i co najważniejsze - już policzone. Nie powiem wam co wygrało (jeszcze), bo wiele osób narzekało, że nie wiedzieli o głosowaniu i chcieliby też wziąć udział. Stąd pomysł żeby im to umożliwić. Ci którzy już oddali
  • Odpowiedz