Wpis z mikrobloga

@BurakForm: ok, a jak z aparatem ? Dobre robi zdjęcia ? Podobno gorsze od 920 i nie chodzi mi tu o liczbę megapixeli. Da radę odczytać np. notatki z zeszytu ?

I który procesor jest lepszy: Qualcomm Snapdragon 400 (735, taktowanie 1,2 Ghz) czy Qualcomm MSM8960 (920, 1,5 Ghz), bo rozumiem, że układ graficzny Adreno 305 jest lepszy od 225
  • Odpowiedz
Zdjęcia robi bardzo dobre, nie wiem czy lepsze od 920 bo nigdy takowej nie uzywalem, ale spokojnie mozna z nich odczytać notatki. A na procesorach to juz w ogole sie nie znam, ale jest to bardzo szybki telefon w normalnym uzytkowaniu tak jak i w grach, jeszcze nie mialem problemu zeby jakaś lagowała.
  • Odpowiedz
@Pitey_Pablo: uważaj na telefony z orange. mam 2 L925 w domu i z obydwoma są problemy, znajomy też ma L925 z orange i odkleił mu się wyświetlacz ostatnio :| tak to l925 bardzo fajny telefon, ale jako nowy, a nie jako refurb od orange
  • Odpowiedz
@Slasiu: @norbikz: "Jeżeli chodzi o nawigacje to jest totalna klęska Microsoft Mobile. Zakupiłem nakładkę elektromagnetyczną i ładowarkę CR-200 i miałem nadzieję że na tym zestawie da się nawigować. Czas nawigacji 2h. Oddałem telefon do serwisu gdzie mnie uświadomili że nawigować można tylko na zasilaniu przewodowym oryginalnym Nokii. Na tym zestawie czas nawigacji wzrósł do około 4h ale telefon się gotował i do tego nawigacja parę razy się powiesiła.
  • Odpowiedz
@Pitey_Pablo: co Ty moja L925 ładuje się wszystkim co ma prąd :D jedna z firmowych i20 ma bardzo słaby prąd w gniazdkach i żadna xperia żaden iphone żaden nexus nie chciał nawet pokazać że się ładuje, a lumia się naładowała. faktem jest to, że telefon się smaży i orange ma bardzo #!$%@? serwis. dlatego idzie się z tym do serwisu nokii; we Wrocławiu bardzo fajnie działają. w każdym razie przynajmniej
  • Odpowiedz
@Pitey_Pablo: nie korzystałem nigdy z yanosika. z nawigacji owszem i tak, że z nudów (lumiowe street view jest naprawdę fajne) ale też że się gdzieś zgubiłem i są to naprawdę dobre mapy :s mówię tu o tych systemowych mapach.
  • Odpowiedz