Wpis z mikrobloga

Zapraszam do cotygodniowego, Waszego zestawienie najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm.

Słucham z last.fm - Notowanie: 93 (subskrybuj tag: #sluchamzlastfm)

Polegać ono będzie na pokazaniu 9 najczęściej słuchanych przez Was albumów w minionym tygodniu.

Notowanie będzie się pojawiać co tydzień w niedzielę, w godzinach wieczornych.

Aby wziąć w nim udział należy wykonać kilka prostych czynności:

1. Wchodzimy na stronę: http://tapmusic.net/lastfm lub: http://www.nsfcd.com/lastfm

2. Wpisujemy swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm

3. Następnie wybieramy "7 days", gdyż zestawienie będzie z minionego tygodnia.

4. Następnie wybieramy "3x3", co pozwoli na wygenerowanie 9 najczęściej słuchanych albumów.

5. Poniżej (po kliknięciu na "Advenced Features") zaznaczamy ptaszkiem: "Display album/artist captions" oraz "Display playcount".

6. Klikamy w guzik "Submit" aby wygenerować grafikę, która zawierać będzie nazwy artystów, tytuły albumów oraz liczbę odsłuchań utworów zawartych na poszczególnych albumach danego artysty. Zestawienie może np. zawierać kilka albumów danego artysty i do każdego będzie podana inna liczba odsłuchań utworów na nich zawartych.

7. Zapisujemy obrazek lub kopiujemy jego adres i dodajemy poniżej (w komentarzu) jako załączone zdjęcie do komentarza (ikona aparatu fotograficznego).

Uwaga: aby być na bieżąco z każdym notowaniem, to zapraszam do subskrypcji tagu: #sluchamzlastfm

#muzyka #oswiadczenie #lastfm #sluchamzlastfm
Emtebe - Zapraszam do cotygodniowego, Waszego zestawienie najczęściej słuchanych albu...

źródło: comment_kz54RD1mvsFXSXEW1t7t6tIrA84S7s4c.jpg

Pobierz
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Im_from_alaska: odpisuję z pewnym opóźnieniem, ale miałam życie towarzyskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardzo polecam FKA Twigs. Podchodziłam do tej płyty kilka razy, wydawała mi się bardzo jednostajna i nudna, zagrana na pół gwizdka głośności i na pewno przehajpowana. Ale koniec końców przemogłam się i uważam, że to top3 płyt tego roku. To ten rodzaj płyt, które rosną wraz z odsłuchem. Z kolei do "Aurory" wciąż
  • Odpowiedz
@szatniarka: ale grouper szanuj, co? jej koncert na unsoundzzie był cudowny. i nawet głośno pracujący projektor tego nie zepsuł. wręcz dodawał takiej marzycielskiej aury. ok, ryzykuję i ściągam fka. a u frost połączenie wiksy i noise'ów to absolutny geniusz. przecież crescendo w nolan może u mnie lecieć w nieskończoność.
  • Odpowiedz