Wpis z mikrobloga

Ja też kiedyś byłem #tfwnogf

Wszyscy kiedyś byliśmy.

Chcę wam pomóc i dlatego opowiem wam jak wyjść z tego uciążliwego stanu. Po pierwsze nie możecie rzucać się na pierwszą lepszą kobietę. Musi być porządną, ułożoną, prawicową katoliczką z dobrego domu. Musi z tego domu wynieść maniery. Postarajcie się żeby była piękna ale przecież zewnętrzne piękno przemija a piękno wewnętrzne pozostaje wieczne.

Jak można się przekonać, że kobieta jest wewnętrznie piękna? Weźcie ją do restauracji.

STOP

"gurwa marianbaczal ale właśnie na tym polega tyfyfnownghw, że my nie umiemy into brać ją do restauracji"

Ok, ok, ok, ok. Niech będzie, że to najtrudniejsza część. Już tłumaczę. Możecie to zrobić na dwa sposoby

1) kupujecie linijkę i tak dalej...

2) wybieracie z szerokiego grona ludzi wokół was kobietę, która wstępnie wydaje się spełniać założone kryteria i zapraszacie ją do restauracji.

Kiedy jesteście w restauracji zobaczcie co zamówi. Jeśli nie je mięsa i jeszcze wam powie coś w stylu "kiedyś była mięsożercą ale ostatnio posłuchałam wykładów Sayah Sai Baby na popularnym serwisie YouTube i nie chcę już krzywdzić istot, które czują cierpienie" to wiecie już, że strzał był chybiony.

Powiedzmy, że dziewczę jest normalne. Wtedy warto zagaić jakiś poważny temat by sprawdzić jak u niej z inteligencją. Tylko nie zadawajcie pytań w stylu "czy jesteś lewakiem?" albo "co sądzisz o aborcji i wpływie człowieka na klimat?". Spokojnie. Musicie to jakoś ubrać w słowa. Nie od razu Janusz Mikke herbu Korwin dostał się do Unioparlamentu.

"Masz bardzo rację Karolino. Gdyby w Sevres trzymali wzór racji to powinni zabrać to co przed chwilą powiedziałaś, zamknąć to za szybą i traktować jako wzorzec. Ostatnio oglądałem film na popularnym serwisie YouTube o tak zwanych ekologach. Hehe, uśmiałem się jak widziałem ich nieudolne usiłowanie dokonania zamachu terrorystycznego na jednej z rosyjskich platform"

albo

"Masz bardzo racje Karolino. Zupełnie nie rozumiem ludzi, którzy myślą inaczej. Ale co zrobić, nie nam oceniać. Przecież wszyscy mają prawo do trwania w błędzie. Ostatnio oglądałem film na popularnym serwisie YouTube o pokojowej misji Państwa Izrael przeciwko terrorystom w jednym z województw żydowskiego państwa. Doprawdy, poruszył mnie ten materiał".

Powiedzmy, że odpowiedź udzielona jest akceptowalna i wasza przyszła żona nie wspiera ani ekoterroryzmu ani islamskiego terroryzmu. Warto więc prowadzić rozmowę. Zgadzajcie się z nią co do zasady, czasem spróbujcie się nie zgodzić by musiała was przekonać do swoich racji. Wrzućcie od czasu do czasu jakiś śmieszny dowcip

a) jak się nazywa opodatkowana wrona? kraVat

b) jak się nazywa cygan bez rąk? godny zaufania

c) czym się różni murzyn od pizzy? pizza może wyżywić trzyosobową rodzinę

Jeśli niczego po drodze nie #!$%@?ście to kobieta winna być wami zauroczona.

Odprowadzacie, tuli tuli na pożegnanie i powtarzacie aż do sukcesu. W pewnym momencie warto zacząć sprawdzać inne aspekty niż tylko intelekt.

Przykładowo:

1) hej Karolino, jest gdzieś obok Ciebie kościół rzymskokatolicki? Chciałbym z Tobą iść na niedzielną Mszę. [sprawdzamy czy jest wierząca]

2) hej Karolino, mama prosiła mnie o kupienie ingrediencji do sernika ale zgubiłem kartkę. Pomożesz mi wybrać właściwie? [sprawdzamy czy potrafi gotować]

3) hej Karolino, gdyby raki ewoluowały wystarczająco by stworzyć zdrowe, wolnorynkowe społeczeństwo oparte na zasadzie VOLENTI NON FIT INIURIA chcącemu nie dzieje się krzywda oraz wolnym przepływie kapitału to czy zdradziłabyś swój gatunek i pomagała rakom w budowaniu raczego królestwa? [sprawdzamy czy bardziej ceni przynależność gatunkową czy światopoglądową]

4) hej Karolino, czy w Twojej rodzinie były jakieś przypadki lewactwa? [warto zbadać historię, bo gen lewactwa przenosi się bardzo łatwo]

Nie możecie się poddawać. Na waszej drodze stanie wiele rzekomo porządnych dziewcząt. Będzie wam się wydawać, że to ta jedyna a ona oświadczy wam po pół roku, że głosowała na palikociarnie. Nie załamujcie się, coledzy. Musicie próbować znaleźć miłość. To wymaga wysiłku i sporo pracy, ale musicie wierzyć. Musicie znaleźć w sobie tę siłę, która napędza ludzkość do czynienia wielkich rzeczy.

#marianbaczalcontent
  • 68
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Moim zdaniem zrypałeś ten poradnik w miejscu, gdzie nawet zauważyłeś to.

"gurwa marianbaczal ale właśnie na tym polega tyfyfnownghw, że my nie umiemy into brać ją do restauracji"


I potem zamieniłeś dałeś dwie opcję: jedną niepoważną, a drugą sprzeczną z własną
  • Odpowiedz
3) hej Karolino, gdyby raki ewoluowały wystarczająco by stworzyć zdrowe, wolnorynkowe społeczeństwo oparte na zasadzie VOLENTI NON FIT INIURIA chcącemu nie dzieje się krzywda oraz wolnym przepływie kapitału to czy zdradziłabyś swój gatunek i pomagała rakom w budowaniu raczego królestwa? [sprawdzamy czy bardziej ceni przynależność gatunkową czy światopoglądową]


@marianbaczal: XDDDD
  • Odpowiedz
@marianbaczal: Marianie ale jak sprawdzić czy ona przypadkiem nie jest iluminato-repalianem i gra dobrze tylko by doprowadzić do zniszczenia dobrej puli genów i zwiększenia ICH populacji?
  • Odpowiedz