Wpis z mikrobloga

@6a6b6c: Fazy po tym mieć nie będziesz. W zasadzie działa odwrotnie do THC i łagodzi skutki uboczne jego zażywania. Może też być lekiem w leczeniu chociażby stanów psychotycznych w schizofrenii, psychozach czy po zażyciu dużych dawek narkotyków. Dodatkowe działanie przeciwlękowe może być wykorzystane w depresji z lękiem lub innych zaburzeniach psychicznych, w których występuje lęk. Czy CBD może zaszkodzić? W zasadzie wszystko zależy od dawki, ale jest to mało prawdopodobne. Są
  • Odpowiedz
@dreaper: świetny środek na ból. Jak kupowałem pierwszy raz kapsułki w ulubioney "aptece", to znajomy zza lady rzekł;(trochę zmieszany, bo też tam pracowałem i raczej powinienem to wiedzieć) "Ale wiesz, że się tym nie nastukasz?"

Oczywiście, że wiem. Lekarz mi doradził ;>
  • Odpowiedz
A jakiekies dzialania synergetyczne? Na przyklad do piwka czy cos?


@6a6b6c: Tak... ale pozytywne :D Badania wykazują, że zażywanie CBD pomaga przy leczeniu uszkodzeń mózgu spowodowanych nadmiernym piciem alko :D

Można ufać "High Times". Oni się na marihuaen znają jak mało kto.
  • Odpowiedz
@ArschGesicht: No to nie wiem jak kupujesz z THC plyn. Chyba raczej nie mozna sprzedawac tego nigdzie, poza Holandia.

W Kopenhadze kiedys Kristiania byla panstwem w panstwie, ale teraz juz tylko spod stolu sprzedaja.
  • Odpowiedz
@6a6b6c: mam nadzieję, że wiesz, że Holandia to nie jedyny kraj na świecie, gdzie za palenie gandzi niekoniecznie cię zamykają w więzieniu? Ba, lekarze przepisują pacjentom, a rząd wszysyko opłaca .
  • Odpowiedz