Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Przyszedł czas i na moją wykopaczkę, którą dostałam od szanownego @Venro (dostać paczkę od bordo...!).

W tramwaju ludzie patrzyli na mnie za zazdrością, kiedy wiozłam moją paczkę ze sobą:

klik

Gdy dotarłam do domu okazało się, że środku, pod warstwami nieśmiertelnej brązowej taśmy i grubego laminowanego papieru, skrywało się przepiękne świąteczne pudełeczko:

klik

A w nim...

klik

Słuchajcie, nawet nie wiedziałam, że rozpakowywanie paczki to tyle emocji! Myślałam, że będę spokojna, a piszczałam momentami jak dziecko ()

Dostałam płytę z największymi hitami Disneya - @Venro, nawet nie wiesz jak dobrze trafiłeś. UWIELBIAM muzykę z bajek Disneya, śpiewam je pod prysznicem, mam playlistę na poprawienie humoru na YT, a ze znajomymi lubimy jadąc samochodem ździerać gardła na naszych ulubionych kawałkach! To po prostu, jakbyś czytał mi w myślach! (ej... nie czytaj tego, co teraz myślę... (ʘ_ʘ)).

Oprócz tego będę mogła popijać herbatę z nowego kubeczka pomiędzy kamperskimi headshotami z krzaków w Far Cry 4 ( ͡ ͜ʖ ͡)

A jeśli chodzi o słodycze, to mój Mirek świetnie wystalkował moje preferencje i dostałam swoje słodyczowe top3! A jeśli chodzi o fragment z listu (pisanego ręcznie!): "Nie zjedz wszystkiego od razu!" - NIE BĘDZIESZ MI MÓWIŁ, CO MAM ROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM

Dziękuję Ci jeszcze raz za paczuszkę, za list, za poświęcony mi czas i za życzenia, Tobie jeszcze raz wszystkiego najsuperowszego! ❤


#wykopoczta #wykopaczka
abstrakcyjnynick - Mirki i Mirabelki! Przyszedł czas i na moją wykopaczkę, którą dost...

źródło: comment_M7ViIz0MvetWNj9TzQOI6PAS6FAmiMwU.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz