Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki!

Pomóżcie mi proszę bo ja już sam odpadam i cały spocony z nerwów nie wiem co robić. A tu Boże Narodzenie, prezenty, wigilia, mój #rozowypasek od tygodnia robi znowu dla mnie coś niezwykłego, siedzi przy komputerze, nie pozwala mi zaglądać, cholera wie o co chodzi. Tak czy siak, czuć na kilometr, że do tematu podeszła ambitnie i chce mi dać coś wyjątkowego (jak co roku zresztą).

A ja? A ja dalej nie wiem co mam jej sprawić, moja kreatywność sięgnęła bruku... Krążę po różnych stronach i szukam czegoś super, co i tak pewnie nie będzie takie super jak to, co wymyśliła luba.

Rzućcie jakiś pomysł, albo tak chociaż z pięć.

#rozowepaski #swieta #prezent
  • 7
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: Lubi śniadanie do łóżka, lubi jak jest jest ciepło, lubi "leżeć i pachnieć", lubi muzykę, lubi grać na klawiszach, lubi kiedy robię coś zaskakującego, lubi ruch, lubi aktywność, ważne jest dla niej zdrowe odżywianie... Dużo rzeczy lubi :P
  • Odpowiedz
@SlaVkot: o cholera.

Nie wiem jaki masz budżet ale

Proponuje tak:

Kup drewnianą śniadaniową tackę i odjeb fajny decupage, czy jak to się nazywa, na niej (myślę że to będzie - śniadanie do łóżka + zaskoczenie). Nie ma nic lepszego niż taka tacka drewniana (allegro, 45 zł) - wiem, bo mam.

Dorzuć kocyk typu snuggie albo pidżamę typu onessie (jak masz dużo kasy)
  • Odpowiedz
@SlaVkot: Cumpel dobrze gada. Tacka śniadaniowa to spoko pomysł. Fajnie, jakby można było na niej "wygrawerować" coś, np. jej imię. Ja kiedyś od tatusia dostałam zwykła drewnianą deskę do krojenia z koteckiem i moim imieniem. Pomysł fajny.
  • Odpowiedz
@SlaVkot: moze jakies spa? Skoro lubi lezec i pachniec i lubi cieplo?:-D na grouponie pelno atrakcyjnych ofert, czesto dla dwojga wiec i oboje mozecie skorzystac;) dobrym pomyslem jest tez zarezerwowanie jakiegos pobytu :) wszystko zalezy od budzetu - mozesz przeciez sam cos dla niej wykonac , kreatywnosc i prezenty od serduszka sa chyba cenione najbardziej:) fajne rzeczy sa tez na wyjatkowyprezent.pl bodajze, rozne bony na rozne aktywnosci:)
  • Odpowiedz