Wpis z mikrobloga

@Krs90

co za inba była i kto sikal w spodnie bo tu tyle afer ze człowiek nie nadąża :D


użytkownik vczr , więcej tu chyba nie mogę pisać, bo znowu bana na 3 tygodnie złapię :>
  • Odpowiedz
  • 0
@blackorchid: vczr to nie ten sam, ktory wrzucił ze swoją uber alternatywną bogatą niechcącą mieć bachorów dziewczyną mordę? Nie miałaś za obrażanie ich pod tamtym zdjęciem pierwszego bana?
  • Odpowiedz
@frogfoot @tuhna:

W którym miejscu ja ich obrażałam? Czy napisanie, że ktoś reprezentuje biedę umysłową, to obrażanie? Serio?

Jeśli tak, to połowa mirków powinna być zbanowana permanentnie, bo takie określenia jak moje - to chyba najdelikatniejsze,

co tu się pojawia.
  • Odpowiedz
  • 0
@blackorchid: nie twierdzę, że ich obrażałaś tylko że miałaś chyba pod takim pretekstem poprzedniego bana. Nie czytałam tamtej gównoburzy, bo jak znalazłam wpis, to było już za dużo komentarzy.
  • Odpowiedz
nie twierdzę, że ich obrażałaś tylko że miałaś chyba pod takim pretekstem poprzedniego bana. Nie czytałam tamtej gównoburzy, bo jak znalazłam wpis, to było już za dużo komentarzy.


@tuhna: nie chodziło w banie o obrażanie, tylko o użycie wrzuconego wcześniej przez nich samych zdjęcia bez ich zgody.

To jest nielegalne w polskim prawie, więc też na mirko, tak mi wytłumaczyli moderatorzy - wcześniej o tym nie wiedziałam.
  • Odpowiedz