Wpis z mikrobloga

Sprawa tej parki co zamordowała rodziców. Niesamowicie #!$%@? mnie to jak media klada nacisk na udzial tej dziewczyny - że niespelniona poetka, ze odtracona itd. Media pisza o tej sprawie mniej wiecej tak: "Zuzanna M. ktora wraz z z ...".

No #!$%@?. Zabijanie ludzi jest zle. Chore. Zwlaszcza w taki sposob. Ale bardziej rozumiem sytuacje gdy w wyniku #!$%@? mozgowego jakas kretynka zabija dwoje obcych ludzi.

Glowna rzecza ktora mna wstrzasa jest to, że CHLOPAK ZABIL SWOICH RODZICOW. Dokonal zbrodni niewybaczalnej, przekraczajacej wszystkie normy.

Ale media i tak pisza ze to "ona wraz z nim zabila".

Nacisk powinien byc glownie kladziony na to ze zbrodni dokonal jakis #!$%@? typ na wlasnym ojcu i matce z udzialem tej dziewczyny. I nawet to ze byl pod jej wplywem nie ma znaczenia dla faktu ze kluczowa kwestia jest to ze dopuscil sie zbrodni na ludziach ktorzy dali my zycie.

Serio, dawno mnie zadna sprawa tak nie ruszyla. Jak #!$%@? trzeba byc #!$%@?. Brak mi slow. Niech gnija w Sztumie.

#nietagujebomisieniechce
  • 7
@wujeklistonosza: tak teraz pomyslalem ze nawet nie musialaby to byc ciezka praca ani praca w ciezkich warunkach. Wystarczy zeby byla piekielnie monotonna. Wyobraz sobie spedzic zycie, cale swoje mlode lata, doroslosc, stracic nadzieje na normalne zycie w spoleczenstwie jednoczescie codziennie pakujac jakies przedmioty w pudelka przez 8 godzin dziennie. Codziennie miec swiadomosc ze to co robisz nigdzie Cie nie zaprowadzi, nie awansujesz, nie bedziesz mial satysfakcji z tego co robisz. Sam
@Wybroczyna: za pracę dawać więzienne żetony które można wymienić np na lepsze jedzenie, jakąś książkę i inne takie. Nie pracujesz to jesz suchy chleb z wodą i patrzysz się w ścianę, bo w celi nie ma nic poza kiblem i łóżkiem.